Savireklama

Kūlupėnai išradingai pasitiko vasarą

  • %AM, %13 %391 %2018 %08:%Birž

Pirmąją vasaros dieną M. Valančiaus viešosios bibliotekos Kūlupėnų filialo darbuotoja Vilija Macienė kūlupėniškius pakvietė į jau tradicija tapusią vaikų šventę „Išradingoji pievelė“ – paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena.
Organizuojant renginį talkino nemažas būrys savanorių: dailės pedagogė Indrė Paulienė, muzikė Giulnara Poloneičik, socialinė darbuotoja Austra Dambrauskienė, mama Renata Burbaitė su sūneliu Ernestu, moksleivės Neringa Špuntovaitė, Kamilė Garjonytė, Rimantė ir Kamilė Lukošiūtės, Mėta Maciūtė.
Nors diena buvo nepaprastai karšta, vaikai aktyviai dalyvavo edukacinėje veikloje. Popietė buvo ne tik smagi, bet ir naudinga. Piešėme pirštukais, teptukais, kreidelėmis, lankstėme varlytes, skaitėme pasakas, vėrėme karoliukus, darėme įmantrias atvirutes, sportavome, muzikavome, žvejojome, pūtėme burbulus ir burbuliukus ir netgi su į „Kūlupėnų salą“ atklydusiais piratais dalinomės lobiu.
Vakarą baigėme paminėdami ir Tėvo dieną. Kretingos kultūros centro Kūlupėnų skyriaus vedėja Jovita Rimkuvienė pakvietė į Tėvui skirtą koncertą. Išgirdome Vilmos Beržonskienės ir Žilvitos Jundulienės dueto dainas, šoko M. Valančiaus pagrindinės mokyklos sportinių šokių grupės „KMV Dance", kuriai vadovauja choreografė Jurgita Gricienė, merginos, gitarų stygas virpino mergaičių ansamblis, vadovaujamas Onos Karnauskienės, saksofonu grojo Donatas Visgaudis.
Visas edukacinei popietei reikalingas priemones pirmininkės Jūratės Mačernienės iniciatyva dovanojo Kūlupėnų bendruomenės centras „Kūlupėnai“. Kūlupėnų seniūnija parūpino saldumynų, nes, kaip sakė seniūnė Rita Lubienė, kokia šventė be saldainių? Liucija Dabravalskienė vaikus vaišino savo užaugintomis braškėmis. Dėkojame visiems savanoriams, rėmėjams, dalyviams, padėjusiems surengti gražią šventę vaikams ir tėčiams.

Vilija MACIENĖ

Skaityti 259 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Gegužė 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje