Savireklama

Bičiulius sukvietė į šventę

  • %PM, %24 %856 %2017 %19:%Gegužė

Jau ne pirmus metus gegužę M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje organizuojama tradicinė Bičiulių šventė „Puslapių šnaresy“, skirta pagerbti mažuosius bibliotekos skaitytojus už aktyvią ir kūrybinę veiklą. Šįkart bibliotekoje pasidžiaugta kūrybingais vaikais, skaitančiomis šeimomis, aktyviausiais skaitytojais, bibliotekos bičiuliais.
Renginį pradėjo aktyviausias bibliotekos bičiulis, Knygų klubo „Pelėdžiukai“ vadovas Sidas Čepelevas. Įsikūnijęs į profesoriaus vaidmenį skaitė geriausios vaikų ir paauglių knygos premiją – „Skaitantys vaikai išgelbės Grenlandijos ledynus“.
Šventės metu patys mažiausieji parodė, ką moka: vieni skaitė mėgstamų knygelių ištraukas, kiti deklamavo eilėraščius, treti – grojo. Ilgai nepamirštamą šventinę nuotaiką kūrė ir Yamahos muzikos mokyklėlės vadovė Giulnara Poloneičik kartu su vadovaujamos mokyklėlės mokiniais ir jų tėveliais.
Vaikų literatūros skyriaus vedėja Danutė Žiobakienė pasidžiaugė mažiausiais skaitytojais, juos už gražių skaitymo tradicijų puoselėjimą ir aktyvų dalyvavimą Viešosios bibliotekos veikloje apdovanojo padėkos raštais ir bibliotekos įsteigtais prizais.
„Tikimės, kad tokios šventės neliks nepastebėtos ir kitų vaikų, paskatins ir juos ateityje kuo daugiau laiko praleisti su knyga ir dalyvauti įvairiuose vaikams skirtuose bibliotekos renginiuose“, – kalbėjo Vaikų literatūros centro vedėja Danutė Žiobakienė.

M. Valančiaus viešosios bibliotekos inf.

Skaityti 469 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Spalis 2018
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke