Savireklama

Įkurtuvių vakarą padėkota saviveiklininkams

  • %PM, %09 %733 %2017 %16:%Lap

Kretingos rajono kultūros centro Baublių skyrius persikėlė į atnaujintas patalpas Baublių mokykloje-daugiafunkciame centre, kurios perduotos pagal Kretingos rajono savivaldybės turto sutartį. Praėjusį savaitgalį kultūros darbuotojai baubliškius pakvietė ne tik į įkurtuves, bet ir į padėkos vakarą „Garbingi ir didūs širdies savosios gerumu“.
Vakarą kartu su Ona Navajauskiene vedusi skyriaus vedėja Verutė Keblienė bendruomenei pirmiausiai pristatė 2017 metų kultūrinės veiklos ataskaitą. Perkirpus simbolinę juostelę, susirinkusius skambiomis dainomis sveikino patys šeimininkai: Gintaro Puco vadovaujamas vokalinis instrumentinis retro muzikos, mišrus vokalinis, vyrų bei folkloro ansambliai, vadovaujami Kristinos Katauskienės. Sodriu balsu susirinkusius sužavėjo solistas Vaidas Meškys.
Jau tapo tradicija padėkoti saviveiklininkams ir jų vadovams už aktyvų dalyvavimą kultūrinėje veikloje – šventėje jie apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis ir gėlėmis. Taip pat pasveikinti ir nauji saviveiklininkai. O naują sezoną skyriaus mėgėjų meno saviveiklos kolektyvai pasitinka su pokyčiais: įkurtas vyrų (vad. G. Pucas) bei folkloro (vad. K. Katauskienė) ansambliai.
Įkurtuvių proga baubliškius sveikino ir nuotaikingas koncertines programas skyrė kaimyninių Raguviškių ir Budrių skyrių saviveiklininkai bei jų vadovai Laura Povilaitienė, Martynas Ratas, Vita Baužaitė. Gražių renginių taip pat linkėjo Kretingos rajono kultūros centro renginių organizatorė Aušrinė Zulumskytė, Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Loreta Žiliuvienė, Kretingos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Baublių filialo vedėja Zofija Mačiuvienė, Baublių kaimo bendruomenės centro pirmininkė Gražina Rimkuvienė. Svečiai pasidžiaugė jaukiai įrengtomis patalpomis ir tuo, kad dabar saviveiklininkams nebereikės repetuoti šaltose patalpose, o į renginius atėjusiems žmonėms juose nebeteks sėdėti su paltais.
Linksmiems rateliams ir šokiams visus išjudino energingas ir smagus Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centro tradicinės instrumentinės muzikos ansamblis „Senoliai“ bei jo vadovas Jonas Petrauskas.
Viltis po daugiau negu 20 darbo ir veiklos metų, praleistų šalčiu dvelkiančiose patalpose, įsikurti Baublių mokykloje-daugiafunkciame centre, Kretingos kultūros centro Baublių skyriui nušvito praėjusią vasarą. Kad tai – geriausias variantas, pritarė ir Kultūros centro, ir Savivaldybės vadovai, ir Savivaldybės taryba. Buvo įrengtas atskiras lauko įėjimas su laiptais ir pandusu neįgaliesiems, tėvams su vaikų vežimėliais. Skyriui perduotose patalpose įkurtas vedėjo ir meno vadovų darbo kabinetas bei koridorius su rūbine. Saviveiklininkų repeticijos ir renginiai organizuojami aktų salėje, kuria bus dalinamasi su mokykla. Naujai įrengtose patalpose išlygintos grindys, paklota nauja grindų danga, paaukštinta scena su naujomis medinėmis grindimis, atnaujintos sienos, elektros instaliacija. Vidaus darbus atliko UAB „Ringesta“.

Skaityti 328 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Spalis 2018
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke