Savireklama

Budriuose – „Tylūs žiemos žingsniai“

  • %PM, %01 %596 %2018 %13:%Saus

Simona LUKAUSKAITĖ

Prieš didžiausias metų šventes norisi susirinkti būrin, pasidžiaugti nuveiktais darbais, įvykiais, palinkėti vieni kitiems gerų ateinančių metų. Į Kretingos rajono kultūros centro Budrių skyrių prieš pat Kalėdas tradiciškai susirenka ir budriškiai. Šiemet kalėdinė popietė „Tylūs žiemos žingsniai“ prikvietė ne tik didelį būrį dalyvių, bet ir žiemos gražumus.
Visą mėnesį skyriuje buvo eksponuojama tautodailininkės Laimutės Kasparavičienės tapybos darbų paroda, o prieš renginį atidaryta bendruomenės moterų sukurtų kalėdinių puokščių paroda, kurioje puikavosi net 12 puokščių. Popietės dalyviai balsavo už jiems labiausiai patikusią puokštę. „Metų floriste“ išrinkta Laura Leonavičienė, tačiau apdovanotos buvo visos dalyvės – Loreta Butrimienė, Jurga Karčauskienė, Regina Liaudinskienė, Ilona Karčauskienė, Simona Lukauskaitė, Dalia Riaukienė, Elena Abromienė.
Labai nuoširdžiai apie advento reikšmę, draudimus, burtus, valgius, nutikimus, papročius papasakojo buvusi mokytoja Vida Paulauskienė. Meno vadovė Vita Baužytė, uždegusi žvakeles adventiniame vainike, pakvietė moterų vokalinį ansamblį pagiedoti šventinių giesmių. Vaikų dramos kolektyvas suvaidino juokingą ir pamokančią intermediją „Prieš Kalėdas“.
Į svečius atkeliavęs Kalėdų senelis ne tik įžiebė eglutę salėje ir lauke, bet ir apdovanojo visus vaikus ir suaugusiuosius dovanomis bei saldainiais. Kadangi visus metus mūsų kaimo žmonės buvo darbštūs, sąžiningi, dori, dovanų gavo visi, kurie buvo šventėje, o negalinčius ateiti į šventinius renginius dėl sveikatos problemų Kalėdų senelis aplankė
namuose.

Skaityti 573 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Gruodis 2018
S Pr A T K P Š
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje