Savireklama

Kelininkai ir vėl bando vairuotojų kantrybę Pirmo puslapio

  • %PM, %06 %689 %2018 %15:%Birž

 

Kęstutis GABŠYS

Automobilių vairuotojams, vykstantiems iš Klaipėdos į Kretingą, iškilo naujos kliūtys. Praėjusią savaitę kelininkai uždraudė automobilių eismą Birutės gatvės atkarpa nuo Autobusų stoties žiedo iki nusileidimo nuo vadinamojo Pelėdų kalno. Vairuotojų problemas dar labiau padidino pirmadienį kelininkų pradėti duobių tvarkymo darbai, kurie apsunkino ir taip sudėtingas eismo sąlygas Palangos gatvės ruože. Kretingos rajono valdžia teigia, kad duobių tvarkymo darbai vyksta operatyviai ir didelių nepatogumų vairuotojams pavyks išvengti.
Kretingos rajono administracijos direktoriaus pavaduotojas Povilas Černeckis „Švyturį“ informavo, kad eismas Birutės gatvės atkarpa šiuo metu yra apribotas, kadangi vyksta Autobusų stoties žiedo prieigų rekonstrukcijos darbai. „Įgyvendinus projektą, atsiras dvipusis eismas šia Birutės gatvės atkarpa ir vairuotojams, iš Kretingos centro važiuojantiems į Klaipėdos pusę, nebereikės apsisukinėti sankryžoje prie „Norfos“ prekybos centro“, – teigė Administracijos direktoriaus pavaduotojas. Įgyvendinus Klaipėdos ir Birutės gatvių sankryžos rekonstrukcijos darbų projektą, šioje Birutės gatvės atkarpoje bus paklota nauja asfalto danga.
Apribojus automobilių eismą Birutės gatve iš Klaipėdos pusės atvykstantys vairuotojai, norintys pasiekti Kretingos miesto centrą, pradėjo sukti į Palangos gatvę taip padidindami automobilių eismo intensyvumą šioje Palangos gatvės atkarpoje. Pirmadienį kelininkai nusprendė dar labiau patampyti vairuotojų kantrybę ir šioje Palangos gatvės atkarpoje pradėjo duobių tvarkymo darbus, dėl kurių piko metu susidarė transporto kamščiai. P. Černeckis „Švyturiui“ teigė, kad nebuvo galimybės suderinti šių gatvių tvarkymo darbų grafiko. „Duobių tvarkymo darbai yra vykdomi labai operatyviai ir per pusdienį eismo problemos bus išspręstos“, – ramino P. Černeckis.

Skaityti 960 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Vasaris 2019
S Pr A T K P Š
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje