Savireklama

Saujoje – žvirblis, o erelis – nepasiekiamas... Pirmo puslapio

  • %AM, %11 %328 %2018 %06:%Birž

 

Aistas MENDEIKA

Palangos gatvės gyventojai, gyvenantys atkarpoje tarp geležinkelio ir Tiekėjų gatvės, dar turės kentėti dėl prie pat jiems priklausančių sklypų ribų paliekamų automobilių, dažnai trukdančių išvažiuoti ar įvažiuoti į kiemus, niokojančių žolynus, o palijus paliekančių krūvas purvo.
Dalyje Palangos gatvės dabar įrengiamas šaligatvis – nuo Tiekėjų gatvės link Pryšmančių, tačiau tik vienoje pusėje ir tik iki Jucio gatvės. Pasak Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Povilo Černeckio, šaligatvį toliau tiesti reikėtų iki pat Tenžės upelio, bet tam trūksta pinigų. Palangos gatvės atkarpoje dabar šaligatvis įrengiamas už europinius pinigus, o projektas finansavimui gauti esą buvo pateiktas jau užpernai.
Liaudies išmintis sako, kad geriau žvirblis saujoje nei erelis danguje. Suprantama, gerai, kad bent dalis Palangos gatvės turės šaligatvį. Tačiau atkarpoje nuo Tiekėjų gatvės link geležinkelio gyvenantys žmonės pagrįstai piktinasi, kad neatsižvelgiama į jų reikalavimus.
Jau seniai pastarosios Palangos gatvės atkarpos gyventojai skundžiasi netvarka. Pasak jų, šaligatvis nebūtinai turi būti klotas trinkelėmis, jei rajono valdžiai ar biudžetui tai atrodo prabanga.
„Bent jau kelio ženklus, draudžiančius vos ne po langais palikti į mokyklą atvykstančiųjų automobilius, įrengtų privačių namų pusėje. Dabar draudžiama statyti automobilius Simono Daukanto progimnazijos pusėje, kur įrengtas gražus šaligatvis. Juk šalia jo sustoti ir išleisti vaikus būtų kur kas patogiau“, – priekaištavo žmonės.
Apie draudžiančių palikti automobilius gatvės pakraštyje kelio ženklų įrengimą kalbėta ir Savivaldybės Eismo saugumo komisijos posėdyje, tačiau rezultatų vis dar nėra – automobiliai ir toliau sėkmingai griozdina pakelę, sukeldami pakankamai daug nepatogumų privačių namų gyventojams.

Skaityti 916 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Vasaris 2019
S Pr A T K P Š
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje