Savireklama

Maisto kokybė neužgožė šventės grožio Pirmo puslapio

  • %AM, %11 %380 %2018 %08:%Lie

 

Laima STONKUVIENĖ

 

Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos...“ dalyviai nuo pat pirmos dienos socialiniuose tinkluose platino nuotraukas su maistu, skundėsi dėl prasto maitinimo, patiekalų kokybės, per mažų porcijų ar iš viso negauto maisto. Dainų šventėje dalyvavusiems kretingiškiams nei maitinimas, nei lietus šventės grožio neužgožė, geros nuotaikos nesugadino.
„Visaip su tuo maistu buvo – gavome jo ir geresnio, ir prastesnio, tačiau mūsų dalyviams tai nebuvo svarbiausias dalykas. Nesulaukėme nė vieno nusiskundimo, kad kažkas negerai, visi džiaugėsi bendryste, susitikimais, vyravusia nuotaika, – „Švyturiui“ sakė viena iš Kretingos delegacijos koordinatorių, Savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Dalia Činkienė. – Žinoma, kokybiškas maistas labai svarbu, bet mūsų žmonės ieškojo pozityvo kituose dalykuose. Labai visais didžiuojamės, nes Kretingos delegacija buvo viena gausiausių, gražiausių ir geriausiai nusiteikusių delegacijų, ne vienas kolektyvas rodytas pavyzdžiu, ne vienoje erdvėje nuolat skambėjo Kretingos vardas, kretingiškiai sulaukė ypatingo dėmesio“.
Visi Kretingos atstovai, pasak D. Činkienės, gyveno Lietuvos edukologijos, buvusio Pedagoginio instituto, bendrabučiuose. Tuo Kretingos savivaldybė pasirūpino dar pernai rudenį. Pusryčiai buvo atvežami į vietą, o pietūs ir vakarienė laukė repeticijų bei renginių vietose. Kad ypač vaikai, kurių Dainų šventėje dalyvavo beveik 260, nebūtų alkani, taip pat pasirūpino ir Savivaldybė.
„Dainų šventėje iš viso dalyvavo 34 mūsų rajono meno mėgėjų kolektyvai arba 578 dalyviai: 321 suaugęs ir 257 vaikai. Šventinėje eisenoje iš Katedros aikštės į Vingio parką liepos 6-ąją kartu žygiavo ir taip pat tautiniais drabužiais pasipuošę Savivaldybės vadovai – meras Juozas Mažeika, jo pavaduotoja Danutė Skruibienė, Administracijos direktorius Virginijus Domarkas, kartu su mumis buvo ir Seimo narys Antanas Vinkus. Visi jie labai pasidžiaugė mūsų šokėjų, dainininkų ir muzikantų pasirodymu. Kretingiškių delegacija tikrai buvo įspūdingo grožio, sulaukėme ne vieno pagyrimo. Už pozityvumą, gerą nuotaiką net lyjant, geranoriškumą, patriotiškumą ir daug kitų dalykų visiems savo Dainų šventės dalyviams esame labai dėkingi“, – kalbėjo D. Činkienė.
Rajono savivaldybės biudžete Dainų šventės išlaidoms buvo numatyta 47 tūkst. 500 eurų. Pasak D. Činkienos, lėšos skirtos privalomam inventoriui, šokio ir teatro dienų pasirodymo scenografijai, tautiniams ir koncertiniams kostiumams, šventinės eisenos simbolikai ir atributams, dalyvių nakvynei, papildomam maitinimui, transporto nuomos paslaugoms bei kuro išlaidoms.

Skaityti 935 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Kovas 2019
S Pr A T K P Š
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje