Savireklama

Klebonas suteršė bažnyčios vardą Pirmo puslapio

  • %AM, %23 %311 %2018 %06:%Lie

 

Aistas MENDEIKA

Salantų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas Juozas Rudys neribotam laikui atsisveikino su kunigo sutana. Dėl priežasčių, nesuderinamų su bažnytine veikla, jis apleido kunigų gretas.
Klebonas J. Rudys iš savo parapijiečių akiračio „dingo“ vasaros pradžioje. Parapijos bažnyčioje oficialiai teigta, jog klebonas atostogauja. Jo pareigas laikinai atliko kitas kunigas.
Tačiau Salantuose netruko pasklisti kalbos, jog klebonas lyg ir turintis šeimyną ir tuo grubiai pažeidęs celibato nuostatas.
Tokios klebono „dingimo“ versijos Telšių vyskupijos kurijos atstovai nepatvirtino, bet ir nepaneigė.
„Manau, kad šiuo atveju asmeninį kunigo J. Rudžio gyvenimą reikėtų palikti nuošalyje. Jis vyskupo sprendimu nuo kunigystės pareigų atleistas dėl su bažnytine veikla nesuderinamų priežasčių“, – „Švyturiui“ teigė Vyskupo asmeninis sekretorius ir Telšių vyskupijos komunikacijos koordinatorius kunigas Donatas Liutika.
Su buvusiu Salantų parapijos klebonu J. Rudžiu susisiekti ir išgirsti jo komentarą nepavyko.
Nuolatinį sielų ganytoją Salantų tikintieji turės jau nuo rugpjūčio pradžios – parapijos klebonu paskirtas Audrius Keršys, iki šiol dirbęs Batakių parapijoje.
Tai jau ne pirmas atvejis Kretingos parapijose, kai dėl nesuderinamų su bažnytinėmis nuostatomis priežasčių kunigams tenka nusivilkti sutanas. Šiek tiek anksčiau Kalnalio parapijos klebonu dirbęs Egidijus Jurgelevičius dabar su buvusia „žmona“, su kuria susilaukė trijų vaikų, bylinėjasi dėl turto. Paskutinioji jo tarnystės vieta buvo Žygaičių parapija Tauragės rajone.

Skaityti 2504 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Liepa 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje