Savireklama

Eismo saugumo komisija nutarė pasivažinėti Pirmo puslapio

  • %AM, %12 %371 %2017 %07:%Bal

Kęstutis GABŠYS

Kretingos rajono savivaldybės Eismo saugumo komisija organizavo išvažiuojamąjį posėdį ir kai kuriuos klausimus sprendė vietoje. Iš dalies buvo patenkinti tik keli Vydmantų gyventojų prašymai, Savivaldybės administracija galės pradėti administracines procedūras.
Komisija nagrinėjo Vydmantų kaimo bendruomenės centro prašymą kelyje Šiauliai–Palanga pakeisti Vydmantų gyvenvietės ribas žymintį kelio ženklą. Bendruomenės nuomone, gyvenvietės riba (o tuo pačiu ir 50 km/h važiavimo greitis) turėtų apimti dvi judrias sankryžas. Kadangi šis kelias yra valstybinės reikšmės, komisijos pirmininkas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Povilas Černeckis siūlė persiųsti šį raštą VĮ „Klaipėdos regioniniai keliai“, kad ji pareikštų savo nuomonę.
Panašus sprendimas priimtas ir dėl Vydmantų Žibalės gatvės gyventojų prašymo gatvėje sumažinti didžiausią leistiną greitį iki 30 km/h. Komisija jau anksčiau buvo nusprendusi perkelti gyvenvietės ribą žymintį kelio ženklą. Į naujo ženklo galiojimo zoną patektų ir Žibalės gatvė, todėl didžiausias leistinas greitis joje ir taip bus apribotas.
Dviejų didžiųjų kunigaikščių Kęstučio ir Vytauto gatvėse kilo problemos, susijusios su automobilių stovėjimu. Tarybos narys Jonas Drungilas raštu atkreipė Komisijos narių dėmesį į parkavimo problemas prie vienos Kęstučio gatvėje esančios parduotuvės ir prašė apsvarstyti galimybę riboti stovėjimą šioje atkarpoje.
Tuo tarpu bendrovė „Du aukšti kaštonai“ prašė savivaldybės administracijos panaikinti ištisinę liniją ties bendrovės patalpomis. Kai prie bendrovės pastato sustoja automobilis, nebelieka erdvės jo apvažiuoti nepažeidžiant Kelių eismo taisyklių. Taip faktiškai draudžiamas stovėjimas prie šios bendrovės patalpų. Dėl šių priešingų sprendimų komisija nusprendė vienodai – surengti išvažiuojamąjį posėdį ir viską išsiaiškinti vietoje.
Komisija nagrinėjo sodų bendrijos „Žemaitija“ prašymą sudaryti sąlygas į bendrijos teritoriją įvažiuoti miesto autobusams. Bendrijos valdybos nuomone, soduose gyvenantiems vaikams šiuo metu toli eiti iki viešojo transporto stotelės.
Komisijos posėdyje dalyvavęs UAB „Kretingos autobusų parkas“ atstovas akcentavo, kad šioje linijoje važiuoja didelis autobusas ir jam sunku manevruoti siaurose sodų gatvėse. Norint patenkinti sodininkų prašymą reiktų kompleksiškai apsvarstyti eismo organizavimo schemą sodų bendrijoje, pavyzdžiui, formuojant vienos krypties eismo gatves, spręsti kitus eismo saugumo klausimus. Komisijos pirmininkas pasiūlė UAB „Kretingos autobusų parkas“ atstovams detaliau išnagrinėti šią galimybę, o sprendimą priimti taip pat išvažiuojamajame posėdyje.
Komisijos nariai sutarė, kad išvažiuojamasis posėdis bus surengtas balandžio 21 dieną.

Skaityti 957 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Gegužė 2018
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Mes Facebooke