Savireklama

Shodaniečiai – stipriausia Lietuvos vaikų komanda Pirmo puslapio

• 17 balandžio 12, Trečiadienis 08:00

Tauragėje vyko Lietuvos karatė kiokušin vaikų, gimusių 2007-2005m., čempionatas. Į šias varžybas susirinko 350 dalyvių iš daugiau nei 30 Lietuvos karatė mokyklų. Itin sėkmingai čempionate pasirodė Kretingos karatė mokyklos „SHODAN“ komanda, iškovojusi net du aukso, vieną sidabro ir du bronzos apdovanojimus.
Čempionėmis savo amžiaus grupėse ir svorio kategorijose tapo Živilė Bružaitė ir Emilija Česnakaitė. Emilija kovojo U10 (10 metų) amžiaus grupėje svorio kategorijoje -35 kg ir pirmoje kovoje įveikė varžovę iš Vilniaus Adrianą Markiną, o pusfinalio kovoje nugalėjo Jogailę Paliulytę iš „Tensho“ klubo. Finale Emilija savo pranašumą įrodė prieš Vilniaus „Sakura“ klubo kovotoją Anastasiją Zdanovič.
Živilė, kovojusi U11 amžiaus grupėje svorio kategorijoje -40 kg, nugalėjo Santą Malakauskaitę iš Akmenės „Energijos“ klubo, o finale palaužė Vilniaus „Budora“ klubo auklėtinės Urtės Kurdeikaitės pasipriešinimą.
Vicečempiono vardą iškovojo Osvaldas Špiliauskas, o bronzos medaliais pasipuošė Dovydas Jedenkus ir Arnas Kareckas.
Garbingai kovojo ir trenerių pagyrimo nusipelnė medalių neiškovoję: Ąžuolas Joniuškis, Martynas Baltūsis, Vilius Pinikas, Domas Vanagas, Vėjas Urbonavičius, Salvijus Miltinis, Martynas Jonutis ir Augustas Pocius.
Kretingoje karatė kiokušin mokykloje „Shodan“ jaunuosius sportininkus ugdantys treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis džiaugiasi savo jaunųjų auklėtinių pergalėmis, o ypač įgyta patirtimi aukščiausio lygio varžybose, bei kviečia visus norinčius įsijungti į shodaniečių gretas.