Savireklama

Madų šventė „Žalia stotelė“ Pirmo puslapio

  • %PM, %18 %768 %2017 %17:%Bal

Vita JONIKIENĖ

Atskriejant linksmam pavasariui, Darbėnų gimnazijos aktų salėje tradiciškai siaučia madų vėjai – vyksta ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų madų šventė „Žalia stotelė“. Šios šventės sumanytoja gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtoja-metodininkė Daiva Katkutė visas Kretingos rajono švietimo įstaigas skatino vienytis bendram tikslui – lavinti ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų vaizduotę ir gebėjimą prikelti nebereikalingus daiktus antram gyvenimui, taip pat ugdyti ekologinę savimonę, formuoti vaikų supratimą apie mūsų Žemei kylančias grėsmes, mokyti deramai elgtis gamtinėje aplinkoje.
Vaikystėje išugdytos nuostatos gamtos atžvilgiu lieka visam gyvenimui. Todėl vaikus, tėvus, darželio bendruomenes siekta įtraukti į bendrą veiklą – kurti rūbų kolekcijas iš panaudotų daiktų: kamštelių, jogurtų indelių, laikraščių ir kitų antrinių žaliavų.
Šiam renginiui visi ruošėsi iš anksto, o šventėje dalyvavo vaikai ir pedagogai iš Kretingos miesto ir rajono švietimo įstaigų: lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, mokyklos-darželio „Žibutė“, Rūdaičių mokyklos, Kurmaičių pradinės mokyklos, Piliakalnio pagrindinio ugdymo skyriaus, Darbėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ir priešmokyklinio ugdymo grupės.
Šventė prasidėjo trumpu montažu apie mažąjį princą ir jo drauges rožes (Darbėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus pedagogės), po dainos Princas pakviestas susipažinti su nuostabiu gamtos pasauliu bei įgyti kuo daugiau draugų. Vienas po kito demonstruoti nuostabūs apdarai. Žavėjo tėvų ir pedagogų išmonė kuriant drabužius bei demonstruojant kolekcijas. O kostiumų įvairovė stebino visus: žmogus voras, pievos gyventojai, tautiniai kostiumai – ir viskas buvo padaryta iš jau nebereikalingų daiktų. Lyg iš gausybės rago liejosi kūrybiškumo ir vaizduotės proveržiai.
Visi renginio dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanomis. Draugystė, bendrystė, meilė šalia esančiam, meilė gamtai apjungė visą madų šventę „Žalia stotelė“, kuri lauks naujų kūrybiškumo proveržių kuriant rūbų kolekcijas.

Skaityti 1027 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Liepa 2018
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Mes Facebooke