Savireklama

Nakvynės namai benamiams – kitų metų vasarą Pirmo puslapio

  • %PM, %08 %802 %2017 %18:%Rugp

Aistas MENDEIKA

Įpusėjus rugsėjui ketinama pradėti nakvynės namų šalia Kretingos ligoninės įrengimo darbus. Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Povilas Černeckis teigė, jog viešųjų pirkimų konkursą laimėjęs rangovas jau pasirašė sutartį su Savivaldybės administracija ir dabar rengia techninį projektą.
Informacija apie viešųjų pirkimų konkursą dėl kultūros paskirties pastato paskirties keitimo į nakvynės namus bei rekonstravimo projekto parengimo ir darbų pagal parengtą projektą atlikimo paskelbta praėjusių metų lapkričio 8-ąją, o darbų rangos sutartis pasirašyta šių metų sausio 3-iąją.
Atrodytų, lyg ir nedidelis bei nelabai sudėtinga objektas, tačiau susidomėjusių juo ir konkurse dalyvavusių statybinių įmonių atsirado pakankamai daug. Visų seno pastato rekonstravimo bei projektavimo darbų kaina sukosi apie 300 tūkst. eurų.
Viešųjų pirkimų konkursui dokumentus pateikė net 24 įmonės. Vienos jų įsikūrusio Kretingos rajone, kitos atkeliavusios iš kaimyninių bei tolimesnių savivaldybių. Kai kurios konkurse dalyvavusios įmonės susijungė į ūkio subjektų grupes.
Deja, nukeliauti iki „finišo tiesiosios“ pavyko ne visiems. Vienos bendrovės bei trijų ūkio subjektų grupių, vienoje iš kurių dalyvavo ir Kretingoje įsikūrusi bendrovė „Strakreta“, pasiūlymai buvo atmesti, nes laiku nepateikti visi reikalingi dokumentai.
Paskutiniame konkurso etape dalyvavo 14 kandidatų, iš kurių mažiausią kainą pasiūlė uždaroji akcinė bendrovė „SMD“. Ji rekonstrukcijos darbus kartu su projektavimu įsipareigojo atlikti už 239 tūkst. 999 eurų. Visos kitos įmonės siūlė didesnes kainas, tačiau nuo konkurso nugalėtoja tapusios bendrovės kainos jos skyrėsi ne itin daug. Didažiausio atlygio paprašė viena ūkio subjektų grupė – 400 tūkst. 510 eurų.
Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo P.Černeckio, UAB „SMD“ įsipareigojo nakvynės namus kretingiškiams banamiams įrengti iki kitų metų liepos.

Skaityti 921 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Birželis 2018
S Pr A T K P Š
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Mes Facebooke