Savireklama

Futbolas vaikams – vasaros džiaugsmas Pirmo puslapio

  • %PM, %08 %820 %2017 %18:%Rugp

Andrius JUŠKEVIČIUS

Savaitgalį Kartenoje užsidarė linksmoji futbolo stovykla. Kelios dešimtys vaikų dvi savaites linksmai ir naudingai leido laiką, pažino futbolo abėcėlę.
Stovyklos treneris Adomas Smalakys pasakojo, kad Kartenoje susirinko vaikai iki 12 metų amžiaus, jauniausieji buvo dar mokyklos nelankantys, svarbu, kad jau sugebėjo spirti kamuolį. Pasak trenerio, svarbiausia buvo, kad vaikai gerai ir linksmai praleistų laiką, nes kuo užsiimti vaikams vasarą – visada nelengvas klausimas. Juk tikrai ne visi serga futbolo liga, daug svarbiau – pabūti bendraamžių būryje ir gerai praleisti laiką. Su vaikais užsiiminėjo treneriai Marius Meškauskas, Agnė Buivydaitė ir Reda Latinskaitė.
Stovykloje rinkosi vaikai iš Kretingos rajono, buvo ir iš Plungės. Stovykla veikė vakarais, treneriai sugalvodavo įvairių žaidimų, aišku, neapsieidavo ir be futbolo. A. Smalakys sakė, kad vaikai noriai dalyvaudavo ir pokalbiuose apie judrumo, mankštos ir sporto reikšmę, geriau suprato ir įvertino, kodėl rytais verta pasimankštinti.
Stovyklos uždarymo metu į akis krito detalė: stovyklautojų būryje buvo gausu mergaičių. Žaidžiant baigiamąsias rungtynes jos nė kiek ne prasčiau nei berniukai valdė kamuolį.
Linksmosios futbolo stovyklos uždarymo metu kalbėjusi Kretingos rajono mero pavaduotoja Danutė Skruibienė pasidžiaugė, kad Kartenoje vaikams sugalvota puiki pramoga, o Savivaldybė visada pasirengusi remti panašius projektus ir ateityje.

Skaityti 1173 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Birželis 2018
S Pr A T K P Š
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Mes Facebooke