Savireklama

Stovykla – geriausias vasaros nuotykis Pirmo puslapio

  • %AM, %06 %499 %2017 %10:%Rugs

Vida TAMOŠAUSKIENĖ

Kartenos Maltos ordino pagalbos tarnybos vadovė

Vasaros metu įprasta matyti vaikus, leidžiančius laiką su šeimomis, stovyklaujančius, žaidžiančius su draugais, pramogaujančius. Deja, ne visi vaikai turi galimybę savo atostogas praleisti turiningai.
Džiaugiuosi, kad dalį savo vasaros atostogų prasmingai ir linksmai praleido Kartenos maltiečių dienos centrą lankantys vaikai (Maltos ordino pagalbos tarnybos dienos centras veikia Kartenos mokykloje-daugiafunkciame centre).
Liepos 10-12 d. net 16 vaikų stovyklavo Plateliuose. Poilsį vasaros stovykloje Vaikų dienos centrų projektų lėšomis finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Stovykloje vaikai turėjo progą geriau pažinti save, dalyvavo Žemaitijos nacionalinio parko edukacinėje programoje, sportavo, maudėsi. Iš stovyklos vaikai grįžo imlesni naujovėms, drąsesni, susiradę naujų draugų.
Dar 2016 m. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė inicijavo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ akciją „Padovanok vaikui vasarą“. Šalies vadovės kvietimą atkreipti dėmesį į vaikų užimtumo problemą vasarą išgirdo ir itin aktyviai prie akcijos prisidėjo žmonės, verslo įmonės, savivaldybės, valstybės institucijos. Minėta akcija buvo organizuota ir šiais metais ir net 10 kelialapių į „Raganės“ vasaros stovyklą Monciškėse buvo padovanota mūsų MOPT dienos centro vaikams. Stovykloje rugpjūčio 22-28 dienomis vaikai žaidė krepšinį, futbolą, piešė, maudėsi jūroje, statė smėlio pilis ir kt.
Gera padėti kitiems, tad kviečiu prisijungti prie maltiečių ir Prezidentės D. Grybauskaitės inicijuotos labdaros akcijos „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“, truksiančios visą rugsėjo mėnesį. Jos metu socialinės rizikos šeimų vaikams, neįgaliems vaikams, našlaičiams, daugiavaikėms šeimoms bus renkamos lėšos, kanceliarinės prekės, mokykliniai reikmenys.

Skaityti 1044 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Rugsėjis 2018
S Pr A T K P Š
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Mes Facebooke