Savireklama

„Susicementavo“ į bendruomenę Pirmo puslapio

  • %PM, %22 %650 %2017 %14:%Rugs

s. Julija LUKAUSKAITĖ FMSC

Neformalaus ugdymo

organizatorė – sielovadininkė

Neretam suaugusiajam, kuriam kažkada yra tekę pereiti iš vienos mokyklos į kitą, prisiminus pirmąsias dienas, kai visa aplink tave yra nauja, net ir dabar nugara nubėga šiurpuliukai. Susipažinti ir „prisijaukinti“ reikia laiko, o kas geriau tai gali padėti padaryti, jei ne išvyka kartu? Taigi, rugsėjo 15-16 dienomis, mokyklos suolus iškeitę į baltą pajūrio smėlį, Pranciškonų gimnazijos penktokai autobusais išskubėjo į Monciškes, kad taptų viena bendruomene.
Padedami gimnazijos kapelionų brolio Tomo Žymanto OFM ir sesers Julijos Lukauskaitės FMSC bei vyresnių gimnazinių klasių savanorių naujieji gimnazijos bendruomenės nariai žengė pirmuosius žingsnius link vienas kito, kaip Dievo jiems duotos dovanos, priėmimo. Mokėsi vertinti kiekvieną Dievo jiems duotą gyvenimo akimirką ir už ją dėkoti. Džiaugdamiesi kiekvienu saulės spinduliu vaikai žaidė prie jūros, kūrė klasės herbą, padedami auklėtojų rodė savo talentus, susipažino su gimnazijoje puoselėjamomis vertybėmis.
Iš Palangos miesto policijos komisariato atvykusios bendruomenės pareigūnės vaikams priminė, kaip saugiai elgtis kelyje tamsiuoju paros metu, leido apžiūrėti policijos automobilį bei supažindino su policininko darbu. „Mokykla yra mūsų visų namai. Savo namų mes pažįstame kiekvieną kampą ir už juos jaučiamės atsakingi“, – džiaugsmingai klegėjo penktokai su nuostaba į savo jaunuosius draugus žvelgiantiems savanoriams.
Vaikų parsivežti sugužėję tėveliai vargiai tilpo į Lietuvos paraplegikų asociacijos landšafto terapijos ir rekreacijos centro salę švęsti šv. Mišių, todėl vaikų paruoštus pasirodymus teko perkelti į lauką. Bendruomenę reikia pradėti statyti jau nuo pirmųjų dienų. Tam reikia kiekvieno iš mūsų pastangų, taip tariant „cemento“. Kuo daugiau cemento įdėsime, tuo tvirtesnis bus mūsų statinys. Tikimės, kad šiomis dienomis padėtas pamatas atlaikys visas audras.

Skaityti 995 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Rugsėjis 2018
S Pr A T K P Š
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Mes Facebooke