Savireklama

Kelyje barstė statybinius blokelius Pirmo puslapio

  • %PM, %10 %807 %2017 %18:%Spa

Aistas MENDEIKA

Pirmadienio popietę automobilių vairuotojams, važiavusiems iš Kretingos į Darbėnus, teko paplušėti šalinant netikėtai ant kelio atsiradusias kliūtis – sunkvežimis barstė statybinius blokelius.
Iš Kretingos link Darbėnų skubėjęs bendrovei „Gausoja“ priklausantis krovininis automobilis su priekaba vežė statybinius blokelius, kurie nelygiame kelyje pradėjo byrėti ant asfalto. Paskui važiuojantiems automobiliams staiga kilo reali grėsmė ne tik būti apdaužytiems.
Nedaug trūko, kad blokelis būtų užkritęs ir ant „Citroeno“. Pasak jo vairuotojo, gerai, kad ketindamas aplenkti sunkvežimį dar nebuvo prie jo pakankamai priartėjęs, todėl blokelis nukrito prieš automobilio priekį. Deja, aplenkti ar juo labiau sustoti galimybių nebuvo. Blokelis trenkėsi į automobilio dugną ir jį apgadino.
Keli automobilių vairuotojai stojo ir stumdė nuo kelio blokelius. Sunkvežimio vairuotojas, vežęs akivaizdžiai netinkamai pakrautą ir saugiai neįtvirtintą krovinį, atrodo, byrantį jį pastebėjo pravažiavęs apie porą kilometrų ir tada sustojo. Tik kažkodėl susirinkti savo „turto“ neskubėjo. Esą, laukė, kol atvažiuos kitas įmonės automobilis ir perkraus krovinį.
Šį įvykį komentavęs Kretingos policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Ričardas Kačinas „Švyturiui“ teigė, jog už krovinio saugumą visada atsakingas vairuotojas, kaip numatyta Kelių eismo taisyklėse. Būtent jis, prieš išvažiuodamas į kelią, privalo įsitikinti, kad krovinys pakrautas tvarkingai, kad jis saugiai pritvirtintas. Taip pat važiuodamas vairuotojas turi įvertinti ir kelio būklę, pasirinkti saugų greitį.
Jei, iškritus kroviniui, apgadinami automobiliai, o krovinį vežęs vairuotojas atlyginti patirtus nuostolius atsisako, nukentėjusieji gali kreiptis į teismą. Šįkart Kelių eismo taisykles pažeidęs vairuotojas greičiausiai iš balos išlips sausas.

Skaityti 1099 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Spalis 2018
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje