Kretingiškių pergalės Olandijoje Pirmo puslapio

• %PM, %09 %744 %2017 %16:%Lap

Lukas KUBILIUS

Treneris

Olandijos Sneek mieste vyko tarptautinės Waterpoort cup taurės varžybos, dar vadinamos Olandijos atviru čempionatu. Į jas susirinko daugiau nei 250 sportininkų iš 7 šalių. Sėkmingai šiose varžybose kovojo Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Po atkaklių ir efektyvių kovų Shodan komanda iškovojo 1 aukso, 1 sidabro ir 2 bronzos medalius.
Efektingai kovojo ir visas savo tris kovas laimėjo bei čempione 12-13 m. amžiaus grupėje tapo Greta Intaitė, o vicečempionės vardą iškovojo Kornelija Česnakaitė. Merginos pakeliui į finalą įrodė, kad yra stipresnės už kovotojas iš Danijos, Švedijos, Olandijos.
Bronzos medalius 10-11 m. amžiaus grupėje iškovojo Emilija Česnakaitė ir Osvaldas Špiliauskas. Garbingai kovojo ir trenerių pagyrimo nusipelnė medalių neiškovoję Vėjas Urbonavičius, Salvijus Miltinis, Rokas Arlickas.
Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ treneriai džiaugiasi savo auklėtinių pasiekimais. Kiekvienas iš shodaniečių turėjo bent dvi kovas, o norint užlipti ant prizininkų pakylos teko laimėt net ir 3-4 kovas. Šios varžybos buvo tikrai gera patirtis ir jėgų išbandymas bei puiki pažintis su užsienio karatė mokyklomis.