Savireklama

„Oho“ kryžiažodžių konkursą laimėjo kretingiškės Pirmo puslapio

  • %PM, %26 %897 %2017 %20:%Lap

Aušra NOREIKIENĖ

Kretingos rajono švietimo centro
neformaliojo švietimo skyriaus metodininkė

Lapkritis – niūrokas metas, kai dienos trumputės, o vakarai ilgi. Bet tai tik privalumas kryžiažodžių sprendėjams: atsiranda daugiau laiko mėgiamam užsiėmimui. O kaip smagu tarpusavyje pasivaržyti, įsivertinti savo jėgas, pabendrauti su tokiais pat, kaip sako „Oho" redakcijos komercijos vadovas Audrius Murauskas, lengvai išprotėjusiais! Kai Kretingos rajono švietimo centras, kaip ir kasmet, paskelbė tradicinio „Oho“ kryžiažodžių sprendimo konkurso datą ir pakvietė registruotis, aktyviausi dalyviai ilgai nedelsė. Dalyvauti konkurse užsiregistravo kryžiažodžių mėgėjai ne tik iš Kretingos, bet ir iš Biržų, Šiaulių, Panevėžio, Vilniaus, Kupiškio, Palangos, Šilutės, Plungės, Šilalės, Gargždų, Endriejavo, Vėžaičių.
Beje, nuo 2014 metų, kurie buvo paskelbti Šeimos metais, kryžiažodžių konkursas kretingiškio Prano Rimo Andriejaičio iniciatyva vyksta kitokiu formatu nei kitur. Komandą sudaro du šeimos nariai. Šiais metais Kretinga sulaukė jauniausios dalyvės Martos, kuri atvyko kartu su mama. Nors mergaitei dar tik 7 metai, užduotis sprendė stropiai ir atidžiai, tuo visus labai stebindama. Kaip sakė Martos mama, trauką kryžiažodžiams jos dukra paveldėjo iš močiutės.
Vertinimo komisijai, kuriai geranoriškai talkino Trečiojo amžiaus universiteto studentai Stanislava Butkutė ir Alfonsas Grikšas, nugalėtojus išaiškinti nebuvo lengva. Net trys poros teisingai anksčiau laiko išsprendė visas užduotis, tad pirmoji vieta atiteko greičiausiai atsakymus pateikusiai šeimai iš Kretingos rajono, daugkartinei turnyrų nugalėtojai Kamilei Vilimaitei ir Daliai Vilimienei. Nuo jų nedaug atsiliko Aušra Sluoksnaitienė ir Ieva Griniūtė iš Šiaulių, bei Petras Paulauskas ir Ingrida Augustauskienė iš Palangos.
Kryžiažodžių sprendėjus pasveikino ir kuo geriausios kloties linkėjo LR Seimo narė Levutė Staniuvienė, Kretingos rajono švietimo centro direktorė Adelė Mazeliauskienė, „Oho" redakcijos komercijos vadovas Audrius Murauskas.
Pertraukos metu konkurso dalyviai vaišinosi L. Staniuvienės dovanotu šakočiu, o kad belaukiant rezultatų neprailgtų laikas, šių eilučių autorė organizavo žaidimą „Atspėk valstybę“.
Tikime, kad yra dar daug kryžiažodžių mėgėjų, kurie norėtų išbandyti savo jėgas, pabendrauti su bendraminčiais, tad kviečiame ir kitais metais lapkričio mėnesį atvykti į Kretingos rajono švietimo centro organizuojamą konkursą. Jei taurės ir nelaimėsite, tai bent nemokamą kryžiažodžių knygučių prenumeratą iš „Oho“ redakcijos tikrai gausite.

Skaityti 954 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Spalis 2018
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje