Savireklama

Salantų gimnazijoje – galimo smurto šešėlis Pirmo puslapio

  • %AM, %27 %532 %2018 %11:%Vas

Aistas MENDEIKA

Salantų gimnaziją vėl palietė galimo smurto prieš mokinį šešėlis – policija gavo gimnazijos pranešimą, jog matematikos mokytojas per pamoką galimai smurtavo prieš mokinį. Pareigūnai pradėjo tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį „Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas“.
Pranešimą apie galimą smurtavimo prieš mokinį atvejį policija gavo vasario 14-ąją. Jame teigiama, jog Salantų gimnazijai nemalonus įvykis įvyko sausio 30-ąją. Laikinai gimnazijos direktoriaus pareigas einanti Lina Vaitkuvienė „Švyturiui“ teigė, jog pirmiausia mėginta galimo smurto aplinkybes išsiaiškinti patiems. Tačiau surinkti duomenys buvo prieštaringi. Galimai nukentėjęs penktokas tikinęs, jog matematikos mokytojas prieš jį pavartojo jėgą, taip pat kalbėję ir dar keli jo bendraklasiai. Pats mokytojas teigė, jog jėgos nenaudojęs.
Konfliktas kilęs todėl, kad gimnazistas nepaklusęs mokytojo reikalavimui išeiti iš klasės, todėl pastarasis čiupęs jį už rankos bei sprando ir išstūmęs jėga.
Nesugebėję patys išsiaiškinti, mokytojas smurtavo prieš mokinį ar ne, Salantų gimnazijos vadovai kreipėsi į policijos pareigūnus.
Dėl mokytojų galimo smurto prieš mokinius apie Salantų gimnaziją kalbama jau ne pirmą kartą. Prieš penkerius metus taip pat matematikos mokytojas buvo įtariamas galimai panaudojęs jėgą prieš gimnazistą. Anuomet aplinkybių aiškinimasis užtruko ilgai ir pasiekė net Aukščiausiąjį teismą, kuris mokytoją išteisino.
„Švyturio“ duomenimis, šįkart į konfliktą su gimnazistu įsivėlė tas pats matematikos mokytojas. Be to, apie ne itin susitvardančio bei prieš mokinius nevengiančio pakelti ranką mokytojo panašų elgesį pasakoję ir kiti gimnazistai, tačiau dėl smurtavimo prieš juos nesiskundę.
Kas šįkart galimai bus kaltas ir ar tikrai mokytojas smurtavo prieš gimnazistą, parodys policijos pareigūnų atliekamas tyrimas.

Skaityti 3945 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Kovas 2019
S Pr A T K P Š
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje