Spausdinti šį puslapį

Kretingiškių verslumo ugdymui – nemokami profesionalų mokymai Pirmo puslapio

  • %AM, %13 %409 %2018 %08:%Bal

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka nuo 2018 m. balandžio mėnesio įgyvendina projektą „Verslo idėjų labirintas”. Projektas skirtas Kretingos rajono savivaldybės gyventojams, kurie aktyviai domisi verslumu, turi nuosavą verslą arba planuoja pradėti ir siekia žinių sėkmingai verslo plėtrai.
Projekto tikslas – stiprinti bendruomenės narių verslumo kompetencijas, skatinti verslo idėjų sklaidą ir pristatymą visuomenei.
Profesionalių mokymų metu siekiama įkvėpti kretingiškius, išsigryninti turimas idėjas ir pradėti nuosavą verslą, mažus verslus turintiesiems sustiprinti savo prekinį ženklą ir plėsti veiklą panaudojus išmaniąsias technologijas, pastūmėti ieškoti netradicinių idėjų ir specifinių verslo nišų, skatinti bendradarbiauti tarpusavyje ir susirasti naudingų verslo kontaktų, verslo partnerių.
Įgyvendinant projektą, Viešosios bibliotekos mobilioje lentynoje bus eksponuojama verslumo ugdymo tematikos literatūra, kurią projekto dalyviai ir besidomintys verslumu galės rasti vienoje vietoje.
Balandžio mėnesį vyks mokymai: „Socialinių tinklų valdymas: komunikacija ir reklama“, „Rinkodaros pradžiamokslis verslo startui ir jaunam verslui“, „Finansai. 10 patarimų kaip sutaupyti versle“. Apie mokymus informaciją sekite Viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.
Projekto kulminacija – žymių, sėkmingų verslininkų, savo srities profesionalų, patirties dalijimosi renginiai su kretingiškiais.
Įgyvendinant projektą, Viešosios bibliotekos mobilioje lentynoje bus eksponuojama verslumo ugdymo tematikos literatūra, kurią projekto dalyviai ir besidomintys verslumu galės rasti vienoje vietoje.
„Visuomenėje susiformavusi nuomonė, kad mažesniuose miesteliuose nėra palankių sąlygų verslui. Paskelbus registraciją į mokymus supratau, kad Kretingoje daug darbščių, kūrybingų, verslių žmonių. Verslo sritys įvairios: smidrų auginimas, nekilnojamas turtas, interaktyvi medija, rankdarbiai, logistika, medicina ir kt. Šių smulkiųjų verslų pavyzdžiais įrodysime, jog nesvarbu, kurioje geografinėje Lietuvos vietoje įsikūręs verslas – jo sėkmę lemia gera idėja ir įdirbis. Tereikia apgalvoti, pasiryžti ir veikti!“ – kalbėjo vyresn. bibliotekininkė projektinei veiklai ir atstovavimui Inga Tirevičiutė.
Projektą „Verslo idėjų labirintas“ finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, Kretingos rajono savivaldybė.

Viešosios bibliotekos inf.

Skaityti 301 kartai