Savireklama

Akino „Nakties spinduliai“ Pirmo puslapio

  • %AM, %21 %287 %2018 %05:%Birž

Kretingos kultūros centro prieigose bei ant vandens sukurtos šviesos skulptūros praėjusį trečiadienį kretingiškiams žadėjo įspūdingą vakarą. Jį padovanojo Kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Atžalynas“ ir jo vadovė Auksė Antulienė, į kūrybos procesą įtraukusi ir savo šeimos narius.
Teatralizuotoje meno šventėje „Nakties spinduliai“ akino ne tik Artūro ir Džiugo Antulių bei Jono ir Andriaus Seselskų iš LED juostų sukurtos šviesų skulptūros – visus šiemet stebino ir dvi naujovės: gyvybės medis ir švytintys vandens fontanai.
Jais pasigrožėję, visi buvo pakviesti į Centro salę, kur laukė šešėlių spektaklis „Kretinga vaikų akyse“. Jame trumpais etiudais perteikta Kretingos istorija, tokia, kokią šiandienos jaunimas įsivaizduoja, papasakota, kokia vaikų vaizduotėje yra miesto ateitis. Gal Kretinga bus didžiulis miestas su dangoraižiais?..
Teatralizuotą meno šventę „Nakties spinduliai“ baigė pirotechnikos programa, kurią sukūrė Saulius Vaičiulis.
„Nuostabu! Nepakartojama! Įspūdinga!“ – tokių ir kitokių pagyrų atžalyniečiams ir jų vadovei A. Antulienei negailėjo renginio dalyviai. Kalbintieji sutartinai tvirtino, kad ne tik „Atžalyno“, bet ir visi Kretingos kultūros centro organizuojami renginiai visada gerai „sustyguoti“, gražūs, prasmingi, apgalvota mažiausia smulkmena, kad tik kiekvienas žiūrovas liktų patenkintas, išsineštų geriausius įspūdžius.
Toks buvo ir prieš „Atžalyno“ teatralizuotą meno šventę prie Vaidilos skulptūros vykęs bardų muzikos vakaras „Baltas paukštis“. Jame dalyvavę svečiai iš Klaipėdos ir Vilniaus bei mūsų atlikėjai neslėpė esantys sužavėti matydami tiek daug klausytojų. Kretingiškių širdis virpino Žydrė Adomaitienė ir Vilius Matijošaitis, Raimondas Grabys ir Toma Surblytė, Angelė Joknytė, Audra Smilgė ir Valdas Šličius, Sigutė Tamošaitytė ir Gintaras Pucas, Vilija Gruodytė ir Ramūnas Šepučiai, Jonas Baltokas, Kazimieras Likša bei Domantas Razauskas. Ne vienas jų į „Baltą paukštį“ Kretingoje pažadėjo būtinai atskristi ir kitąmet...
„Švyturio“ inf.

Skaityti 260 kartai Atnaujinta %AM, %21 %288 %2018 %05:%Birž

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Liepa 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje