Savireklama

Sustoti kvies „Muzikinis balkonas“ Pirmo puslapio

  • %AM, %27 %388 %2018 %08:%Birž

 

Laima STONKUVIENĖ

 

Po Kretingą sklinda garsas apie Kretingos pranciškonų pasauliečių iniciatyvą – birželio viduryje iš virš „Lauros“ parduotuvės esančio balkono pusvalandį skambėjo gyva muzika. Ją išgirdę, kretingiškiai ir miesto svečiai stabtelėjo Rotušės aikštėje ir klausėsi gitaros bei violončelės garsų – šiais instrumentais grojo Angelė Joknytė ir Audra Žilakauskienė. Tikimasi, kad „Muzikinis balkonas“ miestiečius džiugins iki pat rudens.
„Tiesiog norėjom, kad Kretingoje būtų daugiau džiaugsmo, kad žmonės, pasibaigus šv. Mišioms, tuoj po namus neišsibėgiotų, o sustotų Rotušės aikštėje, pasiklausytų gražios muzikos, pabendrautų, – taip paprastai nepaprastą sumanymą „Švyturiui“ pristatė jos autorius Rimantas Radzevičius. – Mylime Kretingą ir labai norime, kad joje visiems būtų gera ir smagu gyventi, kad Rotušės aikštė būtų ne vien automobilių stovėjimo aikštelė, bet ir žmonių susibūrimų vieta. O virš „Lauros“ esantis balkonas muzikuoti – itin tinkama erdvė, esame dėkingi Kretingos vartotojų kooperatyvo vadovei Inai Bielčiuvienei už supratimą, idėjos palaikymą. Daugiau būtų tokių geranoriškų žmonių, mūsų miestas klestėtų ir garsėtų įvairiomis gražiomis idėjomis“.
Jeigu bus geras oras, muzika iš balkono, pasak R. Radzevičiaus, kas antrą sekmadienį turėtų skambėti visą šiltąjį metų sezoną. Gyvos muzikos pusvalandis prasideda apie 11.40 val., baigiasi, kai ima skambėti bažnyčios varpai.
„Pirmą žingsnį žengėme, sumanymas žmonėms patiko, sulaukėme gražių atsiliepimų. Jeigu bus geras oras, „Muzikinis balkonas“ vėl sustoti pasiklausyti muzikos ragins jau šį sekmadienį, liepos 1-ąją. Muzikuoti kviečiame pažįstamus muzikantus, šįsyk muzikos garsais užburs Rasa Lapienė“, – pasakojo R. Radzevičius.

Skaityti 234 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Vasaris 2019
S Pr A T K P Š
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje