Savireklama

Metalines tvarkaraščių lentas pakeitė cilindrai Pirmo puslapio

  • %AM, %25 %343 %2018 %07:%Lie

 

Kęstutis GABŠYS

Uždaroji akcinė bendrovė „Kretingos autobusų parkas“ savo lėšomis viso rajono autobusų stotelėse pakeitė dar sovietmečiu naudotas viešojo transporto tvarkaraščių skelbimų lentas. Vietoj jų pritvirtinti skaidrūs plastikiniai cilindrai , kuriuos didmiesčių transportininkai naudoja jau gerą dešimtį metų. Socialiniuose tinkluose aktyvūs kretingiškiai giria bendrovę dėl šios naujovės, tačiau turi pastabų dėl cilindrų kokybės ir juose skelbiamų autobusų atvykimo tvarkaraščių šrifto dydžio.
„Kretingos autobusų parko“ direktorius Arvydas Dyburys sakė, kad atnaujinti viešojo transporto tvarkaraščių lentas bendrovė nusprendė dėl ekonominių priežasčių. „Senojo pavyzdžio metalinių informacinių lentų priežiūra kainavo labai brangiai. Kretingos rajone iš viso yra apie 360 viešojo transporto stotelių, todėl naujos, ekonomiškesnės viešojo transporto tvarkaraščių lentos padės taupyti tvarkaraščių kasmetinei priežiūrai skirtas bendrovės lėšas“, – teigė direktorius.
Naujų tvarkaraščių įrengimo darbai buvo gera proga bendrovės vadovybei įvertinti Kretingos miesto ir rajono viešojo transporto stotelių būklę. Paaiškėjo, kad 31 rajono autobusų stotelė neturi įrengtų stulpų, todėl nauji tvarkaraščiai ten nebuvo įrengti. Bendrovės direktorius raštu paprašė Savivaldybės administracijos šiose vietose pastatyti stulpus su viešojo transporto sustojimo vietas žyminčiais kelio ženklais.
Penktadienį savivaldybėje posėdžiavusi Eismo saugumo komisija priėmė protokolinį pavedimą, kuriuo įpareigojo kelio savininkus įvykdyti šį UAB „Kretingos autobusų parkas“ prašymą. Vietinės reikšmės keliuose tai turės padaryti seniūnijos, o valstybinės reikšmės keliuose – Lietuvos valstybinė automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.
Rajono gyventojai giria „Kretingos autobusų parko“ vadovybę, kad nauji tvarkaraščiai pagerino estetinį miesto vaizdą. Tačiau žeriama ir kritikos – esą cilindrus sunkoka sukinėti, o informacija apie autobusų atvykimą surašyta taip smulkiai, kad ją sunku įskaityti net ir gerą regėjimą turinčiam žmogui.

Skaityti 236 kartai Atnaujinta %AM, %25 %351 %2018 %07:%Lie

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Liepa 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje