Savireklama
×

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1345

Vyskupas laimino ir kvietė aukoti Vydmantų bažnyčiai Pirmo puslapio

  • %PM, %11 %552 %2018 %12:%Rugs

Aistas MENDEIKA
Praėjusį sekmadienį Vydmantų „Griliaus pievoje“ šv. Mišias aukojęs Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas teigė esas įsitikinęs, jog vydmantiškiai tikrai netrukus turės savo bažnyčią. Mat apie tai byloja daugybė įvairių ženklų. O svarbiausia, kad vydmantų Šv. Jono Krikštytojo parapijos tikinčiųjų širdyse dega kaitri liepsnelė, įveiksianti visus sunkumus.
Į šventę tradicinėje „Grilio pievoje“ susirinkę vydmantiškiai saulėtą sekmadienį paskyrė tikėjimui. Renginys buvo skirtas ne tik pasilinksminimui, bet ir prasmingam darbui – už įvairiausius pačių pagamintus patiekalus šventės dalyviai ir svečiai aukojo lėšas naujos Vydmantų bažnyčios statybai. Tądien, padedant šv. Mišias aukojusiam vyskupui K. Kėvalui, nuolat su parapijiečiais bendravusiam Vydmantų klebonui kunigui Karoliui Petravičiui, tikintieji paaukojo per 5 tūkst. eurų.
Ruošiantis dienai, kai bus padėtas kertinis bažnyčios akmuo, Vyskupo akivaizdoje iškilmingai prisiekė vydmantiškių išrinkta Vydmantų Šv. Jono Krikštytojo parapijos bažnyčios statybos taryba: Virginijus Domarkas, Antanas Vinkus, Reda Kasnauskė, Simas Končius, Virginijus Japertas, Gražina Katkuvienė, Vaidas Ruginis, Vacys Dalangauskas, Alina Skripkauskienė, Rimvydas Šakinis, Vytautas Eugenijus Viršilas, Stasys Skripkauskas, Romas Matušauskas.
Jo Ekscelencija Telšių vyskupas K. Kėvalas, pasidžiaugęs vydmantiškių ryžtu turėti savo bažnyčią, prisiminė pirmąjį apsilankymą „Grilio pievoje“.
„Iš kunigo Karolio ne kartą girdėjau apie tą „Grilio pievą“, kur ketinama statyti bažnyčią, tačiau nebuvau jos matęs. Kartą užsukau ir jis man ją parodė. Taip pat vaikščiodami pievoje sutikome ir vieną žmogų, kuris, truputį „apšilęs“, priėjęs prie mūsų paprašė... ugnies. Bet tai buvo ne šiaip prašymas. Tokios sielos ugnies, kokią savyje turi vydmantiškiai, manau, pavydėti galėtų daugelis. Todėl nuoširdžiai tikiu, kad Vydmantų parapijos tikinčiųjų viltis netruks tapti realybe“, – sakė JE vyskupas K. Kėvalas.
Vydmantų parapijos klebonas kunigas K. Petravičius kartu su Vydmantų moterų vokaliniu ansambliu susirinkusiuosius į „Grilio pievą“ džiugino savo dainomis. Klebonas visus nustebino ir staigmena, paprašęs savo gebėjimą muzikuoti parodyti ir vyskupą. Jo Ekscelencija nesivaržydamas užsikabino akordeoną ir sugrojo smagią polkutę, lydint muzikos garsams ragino nieko nebijoti ir pasitikėti Dievu.
Prasmingai šventei bei garbingų svečių apsilankymui vydmantiškiai kruopščiai pasiruošė. JE Telšių vyskupas K. Kėvalas kartu su Savivaldybės meru Juozu Mažeika, Administracijos direktoriumi Virginijumi Domarku, vicemere Danute Skruibiene, Savivaldybės tarybos nariais aplankė kiekvieną vydmantiškių palapinę, paskanavo įvairių patiekalų, pabendravo su tikinčiaisiais. Daugelis vydmantiškių bei jų svečių prašė vyskupo juos palaiminti, ir nė vienam nebuvo atsakyta.
Vėliau visus susirinkusiuosius į „Grilio pievą“ linksmino grupės „Žemaitukai“, „Patruliai“, TV projekto „Lietuvos balsas“ dalyvis Martynas Balskus „Martinis“, veikė vaikų darželio „Pasagėlė“ skveras „Čia pildosi svajonės“, vyko įvairios varžytuvės, žaidimai, norintieji galėjo pajodinėti žirgais bei pasivažinėti puošnia karieta.

Skaityti 722 kartai

Paveikslėlių galerija

{gallery}1345{/gallery}

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Liepa 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje