Savireklama

Dalijimosi paslauga atėjo ir į Kretingą Pirmo puslapio

  • %AM, %03 %342 %2018 %07:%Spa

Aistas MENDEIKA
„CityBee“ ženklu pažymėti automobiliai Kretingos gatvėse itin didelio susidomėjimo lyg ir nesukėlė, tačiau ryškiaspalviai dviračiai netruko atkreipti kretingiškių dėmesį. Taip pat atrodo, jog populiarumu skųstis jie negalės.
Pasak Kretingos rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo Dariaus Martinkaus, „CityBee“ automobiliai ir dviračiai Kretingoje atsirado Savivaldybės tarybai pritarus idėjai teikti transporto priemonių dalijimosi paslaugą. Kitaip tariant, jei kam prireikia automobilio ar dviračio, gali jį pasiimti specialioje aikštelėje, o pasiekus savo kelionės tikslą palikti jį kitiems. Šią paslaugą teikia bendrovė „Prime leasing“.
„CityBee“ automobilius Kretingoje galima rasti miesto centre, prie geležinkelio stoties ir prie turgaus. Dviračių aikštelės irgi yra trys – prie Turizmo informacijos centro, Klaipėdos gatvėje bei prie Kretingos rajono savivaldybės pastato Savanorių gatvėje.
Pagal sutartį su Kretingos rajono savivaldybės administracija bendrovė „Prime leasing“ šią dalijimosi paslaugą teiks trejus metus. Savivaldybė įmonei už tai mokės po 605 eurus per mėnesį. Iš viso per trejus metus ši paslauga kainuos 12 tūkst. 100 eurų.
Norintys pasinaudoti „CityBee“ transporto priemonėmis į savo išmaniuosius telefonus turi instaliuoti specialią programėlę, kuri parodo laisvus automobilius ar dviračius, kur jie yra. Suprantama, už paslaugą reikia ir užsimokėti. Tai daroma atitinkamą pinigų sumą, priklausomai nuo naudojimosi transporto priemone laiko, nuskaičiuojant nuo mokėjimo kortelės.
Važiuoti tiek automobiliais, tiek dviračiais galima ir į kitus miestus. Anot D. Martinkaus, Kretingoje pasirodo ir iš Vilniaus ar kitų miestų atvažiavę automobiliai, taip pat į juos ir išvažiuoja. Dviračiais galima važiuoti ir į Palangą, Klaipėdą, Nidą ar kitur, suprantama, kiek kam užtektų sveikatos minti pedalus.
„Už visą inventorių, jo remontą, saugumą atsakinga bendrovė „Prime leasing“. Ar labai aktyviai kretingiškiai naudojasi nauja paslauga, kol kas dar neaišku. Manau, kad jos teikėjai ataskaitose pateiks ir statistinius duomenis“, – sakė D. Martinkus.

Skaityti 258 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Gegužė 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje