Savireklama

Pažadas: darbai bus užbaigti laiku Pirmo puslapio

  • %AM, %07 %302 %2018 %06:%Lap
Visi Žemaitės alėjos rekontstrukcijos darbai bus baigti iki gruodžio vidurio. / Autoriaus nuotr. Visi Žemaitės alėjos rekontstrukcijos darbai bus baigti iki gruodžio vidurio. / Autoriaus nuotr.

Aistas MENDEIKA
   Užvakar įvykusiame Kretingos rajono savivaldybės administracijos vadovų, specialistų susitikime su UAB „Žemaitijos keliai“ vadovu Albertu Stuku dar kartą viešai pažadėta, jog Žemaitės alėjos rekonstrukcijos darbai bus baigti iki šių metų gruodžio 15-osios.
Gyventojai dažniausiai atkreipia dėmesį į lėtus Žemaitės alėjos rekonstrukcijos tempus. Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Povilo Černeckio, būtent dėl jų labiausiai abejojama, kad kelininkai įvykdys savo įsipareigojimus ir darbus užbaigs iki gruodžio 15-osios.
„Tikėjomės, kad pirmasis asfalto sluoksnis bus paklotas praėjusią savaitę, tačiau jo dar nėra. Tilto per Akmeną antroji dalis irgi dar be asfalto dangos. Todėl dar kartą klausiame, ar tikrai iki numatytos datos darbai bus užbaigti?“ – kelininkams priekaištavo P. Černeckis.
UAB „Žemaitijos keliai“ generalinis direktorius A. Stukas patikino, jog įsipareigojimai bus įvykdyti laiku. Pasak jo, senojo tilto per Akmeną rekonstrukcijos pagreitinti neįmanoma, nes to daryti neleidžia darbų technologijos.
„Betonui sustingti reikia laiko, to pakeisti mes negalime“, – teigė A. Stukas. Anot jo, kiti Žemaitės alėjos rekonstrukcijos darbai strigo ne dėl kelininkų kaltės. Esą sunkiai pavyksta susitarti dėl elektros tiekimo linijų perkėlimo.
Vis dėlto Savivaldybės administracijai pavyko išsireikalauti, kad kelininkai dar kartą pažadėtų darbus užbaigti iki gruodžio vidurio. Pasak A. Stuko, žiedinė sankryža turėtų būti išasfaltuota naktį iš antradienio į trečiadienį, kad kuo mažiau trukdytų pravažiuojantys automobiliai. Iki gruodžio jau turėtų būti paklotas ir paskutinis asfalto sluoksnis.
„Gruodį liks sutvarkyti apšvietimą, atlikti apželdinimo darbus, sumontuoti kelio ženklus“, – tikino A. Stukas.
Bendrovės „Žemaitijos keliai“ vadovui priekaištų turėjo ir UAB „Kretingos vandenys“ laikinai direktoriaus pareigas einantis Tomas Lapė. Pasak jo, jau metai, kai laukiama, kol bus suremontuotas praėjusį rudenį apgadintas diukeris.
„Pernai per potvynį upės srovė nunešė kelininkų tiltelį, kuris apgadino diukerį. Dabar viena jo dalis veikia, nors ir apgadinta, o kita dalis dėl pažeidimų visiškai netinkama naudoti. Jei nebeveiktų ir dabar dirbanti dalis, gyventojams sutriktų vandens tiekimas“, – sakė T. Lapė.
Pasak jo, po avarijos kelininkai savo lėšomis šiek tiek diukerį paremontavo, tačiau jie turėtų jį suremontuoti visiškai, nes dėl jų kaltės jis buvo sugadintas.
UAB „Žemaitijos keliai“ generalinis direktorius A. Stukas teigė, jog tai buvęs draudiminis įvykis ir draudimo bendrovė įmonės patirtus nuostolius atlygino – sumokėjo už pakeistą sklendę bei dar kai kuriuos remonto darbus.
„Dabar atrodo, jog „Kretingos vandenys“ paprasčiausiai nori pagerinti savo padėtį pasinaudodami susiklosčiusia situacija. Dangus pernai prakiuro ne dėl mūsų kaltės. Buvo nelaimingas atsitikimas, mes diukerį paremontavome, jis dabar veikia. Nemanau, kad turime padaryti tai, ko dabar iš mūsų reikalaujama“, – teigė A. Stukas.
Anot T. Lapės, nepavykus susitarti su bendrovės „Žemaitijos keliai“ vadovais, teks kreiptis į teismą. Diukerio remontas kainuotų apie 50 tūkst. eurų. Juos „Kretingos vandenys“ ketina išsireikalauti iš kelininkų, kuriems priklausantis tiltelis pernai padarė nuostolių.

Skaityti 178 kartai Atnaujinta %AM, %07 %307 %2018 %06:%Lap

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Birželis 2019
S Pr A T K P Š
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje