Savireklama

Orthokine terapija Pirmo puslapio

  • %AM, %15 %235 %2019 %04:%Bal

Apie gydytojo Alberto Albertjano unikalią gydymo metodiką derinant tradicinę ir netradicinę mediciną yra girdėję ir pasinaudoję daugelis klaipėdiečių, tačiau kitų Lietuvos vietovių gyventojams tai gali būti gera naujiena.
Žinomas gydytojas A. Albertjanas, skausmo gydymo pradininkas Vakarų Lietuvoje, turintis daugiau kaip 15 metų patirtį šioje srityje, šią saugią skausmo gydymo procedūrą, neturinčią jokio šalutinio poveikio ir galinčią tapti puikia skrandį ir kitus organus žalojančių tablečių vartojimo alternatyva, pradėjo nuo 2013 m. vienas pirmųjų Lietuvoje. Kaip teigia gydytojas, anksčiau krepšininkai iš Amerikos skrisdavo į Vokietiją atlikti šių procedūrų, dabar kraujo plazmos injekcijos prieinamos visiems. Beje, įdomi detalė – Orthokine terapija buvo gydomas ir popiežius Jonas Paulius II. Šiuo unikaliu gydymo metodu jau pasinaudojo daugiau nei 100 mūsų klinikos pacientų. Praktiškai visais atvejais buvo pasiektas geras arba labai geras ir ilgalaikis rezultatas.


Kas yra ORTHOKINE terapija?
Unikalus Orthokine gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų potrauminiam uždegimui gydyti. Orthokine gydymo metode nenaudojami jokie cheminiai vaistai ar kitos organizmui svetimos medžiagos.
Šis metodas – biologinis, t.y. gydymui naudojami tik Jūsų organizmo baltymai ir kiti sveikimą skatinantys faktoriai.
Gydymo metodas prasideda nuo kraujo paėmimo iš venos. Kraujas apdorojamas specialiomis sąlygomis ir gaunamas serumas, kuris pakartotinomis dozėmis suleidžiamas į Jūsų organizmo pažeistas vietas. Orthokine gydymo metodas pradėtas taikyti užsienyje nuo 1987 m. Įvairiose šalyse šimtai specialistų taiko šį metodą savo pacientams gydyti. Atlikta šimtai tūkstančių serumo injekcijų be šalutinių reakcijų ir neigiamo poveikio organizmui.

Kada gali būti taikomas Orthokine metodas?
Įrodytas gydymo orthokine metodu efektyvumas esant šiems organizmo pažeidimams, nereikalaujantiems chirurginio gydymo:
• Sąnarių osteoartrito (I–III) stadija sukeltas skausmas
• Nugaros skausmai
• Sausgyslių bei raumenų pažeidimai
Orthokine metodu galima gydyti keletą pažeistų vietų tuo pačiu metu.

Kokie Orthokine metodo privalumai?

Gydymo Orthokine metodas paremtas tuo, kad naudojamos medžiagos, išgautos tik iš paciento organizmo, todėl yra puikiai toleruojamos. Priešuždegiminis ir degeneracinis serumo poveikis užtikrina ilgalaikį klinikinį efektą.
Kaip veikia Orthokine metodas?

Orthokine metodu efektyviai slopinamas skausmas ir uždegimas sergant osteoartritu, nervų šaknelių uždegimu esant sausgyslių ir raumenų pažeidimui, taip pat norint pagreitinti pooperacinio sveikimo laiką. Skausmas numalšinamas, serumo regeneracinis poveikis padeda atstatyti pažeistos kūno vietos judrumą ir tinkamą funkcionavimą.

Kiek ilgai trunka Orthokine gydymo metodo poveikis?

Kiekvienu atveju skirtingai. Sunku tiksliai numatyti Orthokine metodo poveikį skirtingiems pacientams. Tai priklauso taip pat ir nuo pažeidimo sunkumo ir paciento bendros būklės prieš pradedant gydymą.


Kada Orthokine gydymo metodas nerekomenduojamas?
Nepatariama Orthokine metodu gydyti, jei sergate ūmia infekcine liga ar gripu, jei viduriavote paskutinių trijų dienų laikotarpyje, pastarąją savaitę vartojote antibiotikus ar keturių savaičių laikotarpyje skiepijotės. Pageidautina šį gydymo metodą taikyti pacientams, kurių bendra organizmo būklė yra stabili.


Kokia galima Orthokine sąveika su kitais gydymo metodais?
Nepastebėta jokių Orthokine gydymo metodo sąveikų su naudojamais vaistais ar kitais gydymo būdais.


Kokie galimi šalutiniai poveikiai?
Orthokine metode naudojamas serumas 100 proc. endogeninės kilmės, todėl yra saugus ir ypač gerai toleruojamas. Šalutinis poveikis pasitaiko itin retai, retkarčiais tai gali būti sudirginimas injekcijos vietoje.

Iš ko susideda Orthokine metodas?
Gydytojas ar slaugytoja paima reikiamą Jūsų kraujo kiekį serumo gamybai. Tuomet gydytojas Jums paskirs pirmos ir kitų injekcijų laiką. Injekcijos dažniausiai atliekamos 1–2 kartus per savaitę.

Ar Orthokine metodo veiksmingumas ir saugumas įrodyti moksliškai?
Atlikti tyrimai, kurie įrodė šio metodo efektyvumą ir ilgalaikę naudą (dvi kelio osteoartrito studijos, priekinio kryžminio raiščio pakeitimo studija, Achilo sausgyslės pažeidimo gydymo studija, dvi raumenų pažeidimo gydymo studijos).

Kiek pakartotinų injekcijų būtina atlikti?
Serumo injekcijų skaičius priklauso nuo patologijos sunkumo ir indikacijų. Injekcijų skaičiaus rekomendacijos sukurtos šio metodo išradėjo profesoriaus Peterio Wehlingo (Diuseldorfas, Vokietija), vadovaujantis klinikinių studijų rezultatais bei praktine patirtimi.

Ar gydymas Orthokine metodu gali būti kartojamas?
Medicininiu požiūriu gydymas gali būti kartojamas tiek kartų, kiek reikia.

Skaityti 89 kartai Atnaujinta %AM, %15 %239 %2019 %04:%Bal

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Birželis 2019
S Pr A T K P Š
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje