Spausdinti šį puslapį

UAB „Kretingos santechnika“ Pirmo puslapio

  • %AM, %19 %447 %2019 %09:%Bal

UAB „Kretingos santechnika “ – tai šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir vonios kambario įrangos prekybos bendrovė, veikianti nuo 1995 metų. Esame viena iš ilgiausiai veikiančių įmonių, teikiančių dujotiekio, vandentiekio bei nuotekų tinklų projektavimo ir montavimo paslaugas vakarų Lietuvos regione.

Klientams teikiame:
platų šildymo katilų, šilumos siurblių, vandens šildytuvų, radiatorių, vamzdynų, dūmtraukių, siurblių, vandens filtrų, kolektorių, rekuperatorių, kondicionierių, dušo kabinų, vandens maišytuvų, rankšluosčių džiovintuvų, vonių, vonios kambario baldų asortimentą. Prekiaujame įvairiomis santechnikos prekėmis, taip pat šildymo ar vėdinimo sistemomis ir jų priedais, reikalingais statant, remontuojant, renovuojant ar tiesiog modernizuojant savo būstą. Atstovaujame daugelį žinomiausių gamintojų, todėl padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančias prekes. Jeigu kažko nerasite parduotuvėje – galėsite išsirinkti iš pateiktų katalogų ir prekės bus pristatytos per maksimaliai trumpą laiką.
Kokybė, tikslumas, patikimumas, lankstumas – tai pagrindiniai principai, kuriais kiekvieną dieną vadovaujasi mūsų darbuotojai savo darbe.
Lauko ir vidaus inžineriniai tinklai:
Kompetentingi įmonės darbuotojai dujofikuoja privačius namus, visuomeninius pastatus, įrengia ir rekonstruoja dujines katilines, montuoja magistralinius dujotiekius, dujų reguliavimo bei dujų skirstymo punktus, atlieka dujotiekių projektavimo darbus.
- Vandentiekių ar nuotekų tinklų tiesimas;
- Vidaus ir lauko santechnikos darbai;
- Šildymo ir vėdinimo sistemų projektavimas ir įrengimas;
- Dujinių katilų servisas.
Metalo gaminiai ir konstrukcijos:
Įmonės metalo ceche gaminamos įvairios paskirties metalinės konstrukcijos ir metalo gaminiai. Sukaupta ilgametė patirtis leidžia teikti itin profesionalias konsultacijas, o platus teikiamų paslaugų spektras suteikia galimybę klientui pasiūlyti kompleksiškas paslaugas bei žemas kainas.
- Statybinės ar kitos paskirties metalo konstrukcijos ir jų elementai;
- Metalo gaminių projektavimas ir gamyba (vartai, tvoros, laiptai, turėklai, įvairios paskirties talpos, konteineriai ir kiti gaminiai);
- Lakštinio plieno, vamzdžių pjovimas plazma ar juostinėmis pjovimo staklėmis;
- Lakštinio plieno ir vamzdžių lankstymas ir valcavimas;
- Virinimo darbai;
- Tekinimo darbai.
UAB „Kretingos santechnika“ įvertins poreikius ir pateiks optimalų pasiūlymą. Esame atsakingi už atliktus darbus, todėl suteikiame darbams garantiją.

Skaityti 140 kartai