Savo elgesiu nustebinęs vairuotojas – tarp geriausiųjų šalyje Pirmo puslapio

  • %PM, %13 %789 %2017 %17:%Saus

Laima STONKUVIENĖ


Redakcijoje apsilankiusi klaipėdietė Sigita papasakojo ją labai sujaudinusį įvykį ir paprašė visų pradinukų mamų vardu padėkoti Kretingos autobusų parko vairuotojui, kuris ketvirtadienio rytą, septintą valandą, iš Klaipėdos važiavo į Kretingą. Išsiaiškinome, kad tas keleives savo elgesiu nustebinęs vairuotojas – Jeronimas Grinevičius.
„Autobusu į mokyklą važiavo nemažai vaikų, – pasakojo Sigita. – Oras buvo nepavydėtinas, pūtė stiprokas vėjas. Kretingalės stotelėje taip pat lauke būrelis mokinukų. Visi sulipo į autobusą, tik vienas, greičiausiai pradinukas, liko stovėti lauke. Vairuotojo paklaustas, kodėl nelipa, atsakė, jog negali, nes pametė nuolatinį bilietą. Vairuotojas neuždarė durų ir nenuvažiavo, kaip neretai girdime juos taip darant, priešingai – jis nuramino vaiką ir pats išlipo jam padėti suieškoti sniege pasimetusio bilieto. Sutrikusį ir išsigandusį berniuką vairuotojas drąsino, jog svarbiausia, kad nepametė mokinio pažymėjimo. Toks vairuotojo žmogiškumas tiesiog pritrenkė – Autobusų parkas gali pelnytai didžiuotis, kad jo autobusus vairuoja tokie žmonės. Būtinai paviešinkite to vairuotojo pavardę, tegu visi žino, o visų mamų vardu padėkokite jam už gerumą ir supratimą“.
Sužinojome ne tik vairuotojo pavardę, bet ir tai, kad Jeronimas Grinevičius bei jo kolega Valdas Bučmys yra tarp geriausių šalies kelių transporto vairuotojų, kuriuos kasmet pagerbia ir apdovanoja asociacija „Linava“. Tokiems vairuotojams yra įteikiami Tarptautinės kelių transporto sąjungos IRU garbės medaliai ir diplomai.
Šie apdovanojimai skiriami vairuotojams, kurie turi ne mažesnį nei 20 metų profesinį bei nepertraukiamą 5 metų darbo toje pačioje įmonėje stažą, yra nuvažiavę ne mažiau nei 1 mln. kilometrų. Taip pat jie per pastaruosius 20 metų nėra sukėlę rimtų kelių eismo įvykių, kurių metu buvo sužaloti asmenys, nėra rimtai nusižengę kelių eismo, muitinės veiklos taisyklėms bei per paskutinius 5 metus nėra bausti administracinių
teisės pažeidimų kodekse nustatyta tvarka. Vairuotojas IRU garbės medaliu ir diplomu gali būti apdovanotas
vieną kartą.

Skaityti 871 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Rugpjūtis 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje