Savireklama

Atnaujintas Kretingos ligoninės skyrius Pirmo puslapio

  • %PM, %22 %871 %2017 %19:%Kov

Aistas MENDEIKA


Kretingos ligoninėje oficialiai duris atvėrė renovuotas Anesteziologijos-reanimacijos skyrius, operacinės. Kad toks skyrius itin reikalingas Kretingai parodo ir tai, jog tik pasibaigus renovacijos darbams medikai jau rūpinasi keliais pacientais.
Ligoninės Anesteziologijos-reanimacijos skyriaus atnaujinimo teko laukti apie pusantrų metų. Šventinio atidarymo metu ligoninės vyriausioji gydytoja Ilona Volskienė ne itin norėjo prisiminti visus rūpesčius bei vargus, kuriuos teko įveikti siekiant Kretingoje turėti šiuolaikišką ir labai reikalingą skyrių. Ji pasidžiaugė, kad vis dėlto toks skyrius atsirado ir puikiai funkcionuoja.
Pasak I. Volskienės, daug sudėtingų darbų padarė projektuotojai, statybininkai, sudėtingą medicininę įrangą sumontavę specialistai, atkakliai ligoninės reikalais rūpinosi Savivaldybės vadovai. Tačiau svarbiausias vis dėlto yra „žmogiškasis faktorius“ – ir atsinaujinusio skyriaus, ir visos ligoninės kolektyvas.
„Kol vyko rekonstrukcijos darbai, teko visiems susispausti, persikraustyti į ankštesnes patalpas, dėl ko dirbti buvo sudėtingiau. Tačiau mūsų darbuotojai parodė savo nuoširdumą, supratingumą. Visiems buvo aišku, jog nuo Anesteziologijos-reanimacijos skyriaus bei naujųjų operacinių labai priklauso pacientų sveikata“, – sakė I. Volskienė.
Atidarymo proga sveikindamas Anesteziologijos-reanimacijos skyriaus kolektyvą Savivaldybės meras Juozas Mažeika pasidžiaugė, jog visi vargai jau praeityje, ir lieka tik sėkmingai dirbti saugojant pacientų sveikatą.
„Daugeliu dalykų pasirūpinti nebuvo labai lengva. Mes juk šalia turime didelį konkurentą – Klaipėdą, kur gerai išvystyta medicininė infrastruktūra, todėl šalies sostinėje teko ilgai ir kantriai įrodinėti, jog toks skyrius, tokių paslaugų gyventojams teikimas Kretingoje yra būtinas. Bet šiandien geriau neprisiminti visų sunkumų ir džiaugtis tuo, ką pavyko pasiekti“, – sakė J. Mažeika.
Jam pritarė ir Savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas, taip pat priminęs, jog Anesteziologijos-reanimacijos skyriaus sutvarkymas nėra paskutiniai darbai, kuriuos dar reikės padaryti.
„Mūsų dar laukia ir kiti pradėti, bet kol kas neužbaigti darbai. Be to, turime ir svajonę – apšiltinti visą ligoninės pastatą. Tikiuosi, jog ir tai pavyks padaryti“, – sakė V. Domarkas.
Skyriaus atidarymo iškilmėse dalyvavęs Seimo narys Antanas Vinkus palinkėjo geriau čia nepatekti. Tačiau vis dėlto atsitikus nelaimei ir prireikus medikų pagalbos jis sakė tikrai nenusiviltų kretingiškių sugebėjimais. Seimo narys atsinaujinusio skyriaus bei ligoninės kolektyvui perdavė premjero Sauliaus Skvernelio bei Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sveikinimus.
Dar dažais tebekvepiančio Anesteziologijos-reanimacijos skyriaus atidarymo proga jo kolektyvą sveikino kitų ligoninės skyrių medikai, svečiai iš kitų rajono gydymo įstaigų, Savivaldybės tarybos nariai. Visi linkėjo sėkmės dirbant itin svarbų ir labai reikalingą darbą.
Kad išsipildytų visi svečių palinkėjimai, kad netrūktų Dievo palaimos nei medikams, nei jų pacientams, patalpas pašventino brolis Bernardas.

Skaityti 671 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Birželis 2019
S Pr A T K P Š
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje