Kretingos kraštas pristatytas Minske Pirmo puslapio

  • %AM, %12 %382 %2017 %08:%Bal

Baltarusijos sostinėje Minske vyko 20-oji tarptautinė turizmo paslaugų paroda „OTDYX 2017“, kurioje buvo pristatomas ir Kretingos kraštas. Rajono turizmo galimybės pristatytos kolektyviniame stende, kuris buvo išskirtas į dvi zonas: Vilniaus ir Klaipėdos regionus.
„Džiaugiamės sulaukę išskirtinio dėmesio iš Baltarusijos radijo bei laikraščio, Klaipėdos regionui buvo suteikta galimybė interviu metu išsamiai pristatyti visą regioną ir pakviesti pasisvečiuoti, – pasakojo Kretingos turizmo informacijos centro vadybininkė Rita Beržanskienė. – Parodos lankytojai ypač domėjosi Kretingos rajono vizitine kortele tapusiais turistiniais objektais: Kretingos muziejumi su Žiemos sodu bei Pranciškonų vienuolyno ir Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios pastatų ansambliu. Taip pat juos domino ir kiti turizmo ištekliai, paslaugos, apgyvendinimas, kurių tikrai netrūksta mūsų krašte. Nemažai stendo lankytojų prisipažino, kad Kretingos rajone jau yra buvę ir aplankę ne vieną turistinį objektą mūsų rajone, prižadėjo, kad dar tikrai mūsų kraštą aplankys“.
Lietuvos ambasadoje buvo surengta verslo misija, kurioje dalyvavo spaudos atstovai, gidai ir turizmo agentūros iš Baltarusijos.
Parodoje dalyvavo daugiau kaip 150 turizmo firmų ir kelionių organizatorių atstovų iš Lenkijos, Ukrainos, Rusijos, Gruzijos, Lietuvos, Latvijos, Slovakijos, Portugalijos, Turkijos, Bulgarijos, Serbijos, Graikijos, Albanijos, Italijos, Egipto ir Baltarusijos.
Klaipėdos regiono turizmo taryba kartu su turizmo informacijos centrais ruošiasi naujam sezonui ir organizuoja turizmo išteklių pristatymus visose regiono savivaldybėse. Juose dalyvauja ir patirtimi dalijasi Klaipėdos, Neringos, Palangos, Šilutės, Kretingos, Klaipėdos rajono, Skuodo turizmo informacijos centrų darbuotojai.
„Pirmasis pristatymas, kurį organizavo Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“, vyko Neringoje, o antrasis – Palangoje, jį organizavo Palangos turizmo informacijos centras. Šių pristatymų metu buvo supažindinta su ateinančio vasaros sezono aktualijomis, naujienomis, lankytinomis vietomis, maršrutais, aktyvaus laisvalaikio galimybėmis bei pasidalinta patirtimis. Balandžio mėnesį planuojami pristatymai Šilutėje, Kretingoje, Skuode ir Klaipėdos rajone, Klaipėdos mieste. Kretingos rajono turizmo informacijos centras rajono išteklius pristatys balandžio 20-ąją“, – sakė R. Beržanskienė.

„Švyturio“ inf.

Skaityti 636 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Rugpjūtis 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje