Žemaitės alėjoje pajudėjo darbai Pirmo puslapio

  • %PM, %21 %848 %2017 %19:%Bal

Aistas MENDEIKA

Šią savaitę pagaliau prasidėjo Žemaitės alėjos rekonstrukcijos darbai. Kertami medžiai, prie privačių sklypų pasodintos gyvatvorės. Netrukus turėtų prasidėti ir naujojo tilto per Akmeną statyba.
Žemaitės alėjos rekonstrukcijos kretingiškiai laukia jau seniai. Darbai turėtų baigtis kitų metų vasarą. Tikimasi, jog rekonstrukcija truks apie 14 mėnesių.
Pirmiausia planuojama rekonstruoti tiltą per Akmeną. Eismas senuoju tiltų uždaromas nebus. Statybininkai pirmiausia šalia pastatys naują tiltą, kuriuo vyks eismas, vėliau rekonstruos senąjį.
Iš viso bus rekonstruojama 1,4 km magistralinio kelio A11 Šiauliai-Palanga atkarpa. Darbams skirta 5,384 mln. eurų. Važiuojamosios dalies rekonstrukciją finansuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija, o šaligatviai, apšvietimas, lietaus kanalizacija – Savivaldybės rūpestis. Šiems darbams iš biudžeto numatyta skirti 1 mln. 76 tūkst. eurų.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Povilas Černeckis teigė, jog bent jau pirmosiomis Žemaitės alėjos rekonstrukcijos dienomis iš miestiečių jokių pretenzijų negauta.
Paprastai pradėjus kirsti medžius atsiranda nepatenkintų, kurie piktinasi, esą valdžia nesirūpina žaluma ir t. t. Šįkart gyventojai demonstruoja supratimą ir dėl nukirstų medžių bent jau kol kas neverkšlena. Darbininkai kol kas nesulaukė priekaištų ir iš privačių sklypų savininkų, šalia kurių valdų pjaunamos gyvatvorės.
Pasak P. Černeckio, viskas daroma pagal projektą, į privačias teritorijas nesibraunama. Tačiau kai kurie sklypai šiek tiek užima ir valstybinės žemės. Tokiais atvejais darbininkams gali tekti ir tvorą nugriauti.
„Bet kokiu atveju, kaip susitarta su rangovu, gyventojai įspėjami apie vyksiančius darbus, jiems tai neturi būti staigmena. Jei iškiltų kokios nors problemos, kurių dirbant visada atsiranda, viskas bus sprendžiama, tariamasi, derinama“, – tikino P. Černeckis.

Skaityti 588 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Rugpjūtis 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje