Savireklama

Naują sporto erdvę atidarys futbolo varžybomis Pirmo puslapio

  • %PM, %08 %810 %2017 %18:%Rugp

Kęstutis GABŠYS

Kretingos rajono savivaldybė rugsėjo 9 d. planuoja rengti sporto turnyrą, kuriame bus iškilmingai atidaryta nauja Kretingos miesto sporto erdvė – Nidos gatvės stadionas. Kretingos miesto seniūnija pakriaušėje tarp Klaipėdos gatvės ir Akmenos upės įkūrė sporto erdvę. Čia įrengta visus profesionaliam sportui skirtus standartus atitinkanti ir požeminę vejos laistymo sistemą turinti futbolo aikštė. Be to, Kretingos miesto seniūnija įrengė konteinerinius tualetus, dušines ir sportininkų persirengimo kabinas, padėjo pagrindus lauko teniso aikštynui, įrengė apšvietimą nuo Nidos gatvės 35 namo iki aikštyno.
Kretingos miesto seniūnijos seniūnas Stanislovas Juknevičius „Švyturiui“ pasakojo, kad idėja šią Akmenos upės pakrantę panaudoti sporto reikmėms kilo labai senai, kuomet valstybė pasiūlė savivaldybėms apsvarstyti, kokias teritorijas ji norėtų rezervuoti visuomenės reikmėms. „Tuomet, pasitarę su bendruomenės taryba (šiandieniniais seniūnaičiais), mes iš privatizuojamų žemės sklypų sąrašo išbraukėme ir visuomenės poreikiams rezervavome šį Nidos gatvės sklypą, kuriame įrengėme stadioną, vadinamąją Žvyrduobę ir teritoriją prie I tvenkinio. Po to prasidėjo šių teritorijų vystymo projektavimas ir darbai“, – prisiminimais dalijosi S. Juknevičius. Visuomenės poreikiams paimta teritorija buvo užpelėjusi, ji reikalavo rimtų investicijų. Į šią vietą kelininkai vežė nenaudojamą gruntą iš rekonstruojamos Klaipėdos gatvės. Daug darbų nudirbo ir daug problemų išsprendė Savivaldybės įmonė „Kretingos komunalininkas“. Už šio projekto sėkmę, seniūno nuomone, ši įmonė ir jos vadovybė nusipelnė aukšto visos Kretingos miesto bendruomenės įvertinimo.
Savivaldybės administracijos Kūno kultūros ir sporto skyrius stadiono atidarymo proga ketina suorganizuoti futbolo turnyrą. Skyriaus vedėjas Nikolajus Gnedojus „Švyturiui“ teigė, kad šiuo metu yra svarstomi du variantai. „Gal būt tai bus nedidelis turnyras, kuriame dalyvautų trys mūsų rajono futbolo komandos ir svečiai iš Skuodo. Panašaus formato turnyrą mes rengėme praėjusiais metais. Gali būti, kad naujo stadiono pabaigtuvių proga galėtų būti surengtos Lietuvos futbolo II lygos rungtynės tarp Kretingos „Minijos“ ir Mažeikių komandų. Kol kas abi idėjos yra svarstomos“, – situaciją komentavo N. Gnedojus.
Naujai įrengtame stadione atsiras ne tik futbolo aikštė. Šiuo metu yra padėti pagrindai dirbtinei lauko teniso aikštyno dangai, kuriame taip pat bus galima žaisti krepšinį. Teniso aikštės įrengimui reikalingas papildomas finansavimas, kurio bus prašoma tvirtinant kitų metų rajono biudžetą. Taip pat bus į kitą vietą perstatyti lauko treniruokliai, kurie čia jau stovėjo seniau. Sportininkų patogumui seniūnija įrengė konteinerinį tualetą, dušines ir persirengimo kambarius. Planuojama, kad šią erdvę aktyviai išnaudos Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai ir sportui neabejingi miesto gyventojai

Skaityti 372 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Paieška tinklapyje

Kalendorius

Liepa 2018
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Mes Facebooke