Savireklama

Bendrovės produkcija – Žemaitijos keliams gerinti Pirmo puslapio

  • %PM, %01 %760 %2017 %17:%Rugs

Marius ANDRIUŠKA

Kretingos rajone įsikūrusioje uždarojoje akcinėje bendrovėje „Omta“ pradėta gaminti granitinė skalda bei skaldos mišinys netruko įgyti paklausą – tai tik antroji įmonė, gaminanti ir pajūrio regioną bei Žemaitiją aprūpinanti šia keliams tiesti itin reikalinga produkcija.
Neseniai įsigijusi mobilią akmenų trupinimo įrangą, bendrovė įgyvendina iš anksto numatytus planus. Pasak jos direktoriaus pavaduotojo gamybai Juozo Motijausko, Žemaitijos regione iki šiol buvo tik viena panašią produkcija gaminanti įmonė. Granitinės skaldos poreikis yra didžiulis, todėl buvo nutarta atidaryti naujos produkcijos gamybos liniją, kurios dėka būtų geriau aprūpinamos kelius tiesinčios įmonės.
Bendrovėje „Omta“ gaminamas granitinės skaldos mišinys itin tinka keliams tiesti. Anot bendrovės direktoriaus pavaduotojo gamybai, jis gerokai atsparesnis susidėvėjimui nei iki šiol populiariausia buvusi dolomitinė skalda. Dažniausiai 0-45 mm frakcijos skaldos mišinys naudojamas naujiems keliams tiesti, įrengiant pagrindus asfalbetonio sluoksniui. Jis taip pat tinka ir žvyrkeliams tiesti bei remontuoti, įvažiavimams, ypač ten, kur dažnai pravažiuoja sunkiasvoris transportas ar žemės ūkio technika.
Smulkesnės frakcijos granitinės skaldos mišinys ar skalda naudojama įrengiant gerbūvį, puošiant sodybų aplinką.
Karjeruose atrinkti granito akmenys pirmiausia patenka į žiauninį trupintuvą, o vėliau į kūginį. Taip pasiekiama reikiama skaldos frakcija.
Apie aukštą bendrovės „Omta“ gaminamos produkcijos kokybę liudija akcinės bendrovės „Problematika“ išduotos Eksploatacinių savybių deklaracijos 0-32 mm ir 0-45 mm frakcijos nesirištiems mišiniams. Produkcija taip pat akredituota Lietuvos nacionalinio akreditacijos biuro.

Užs. Nr.116

Skaityti 503 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Kovas 2019
S Pr A T K P Š
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje