Savireklama

Į Dakaro ralį vešis kretingiškių dovanotą kryželį Pirmo puslapio

  • %PM, %26 %909 %2017 %20:%Lap

Praėjusį sekmadienį į sunkiausią ralio maratoną pasaulyje, kuris prasidės kitų metų sausį Peru, kretingiškiai išlydėjo „Agrorodeo“ Dakaro lenktynininkus Vaidotą Žalą ir Saulių Jurgelėną.
Rotušės aikštėje kretingiškiams pristatytas 2018-ųjų Dakaro raliui parengtas visureigis „Toyota Hilux“. Susitikimą su miestiečiais pradėjo ekipažo pilotas Vaidotas Žala, kuris papasakojo apie Dakaro ralio kasdienybę, kaip komanda pasiruošė ateinančioms lenktynėms. „Kretingoje buvome maloniai nustebinti sulaukę didelio labai mus palaikančio gerbėjų būrio. Lietingą rytą jie mums praskaidrino nuoširdžiais palinkėjimais puikiai pasirodyti Dakaro ralyje“, – sakė jis.
Ekipažo komandą labai nustebino brolis pranciškonas Bernardas Belickas, visų pranciškonų vardu palinkėjęs ne tik sėkmės, bet ir Dievo palaimos. Kaip palaikymo ženklą V. Žalai ir S. Jurgelėnui jis įteikė pašventintą kryželį: „Labai svarbu, kad keliautumėte su tikėjimu ir lydėtų laimėjimai. Ne visada būname laimėtojai, bet po truputį kasmet augame ir mokomės. Jūsų rezultatai ir kelionė, tikiu, skiriama tėvynės labui, tad noriu palinkėti atkaklumo, ryžto, ištvermės, kantrybės ir susikalbėjimo“.
Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas pritarė, kad ekipažo komandai savitarpio sutarimas ypač svarbus. „Linkiu trijų susikalbėjimų: vairuotojo, šturmano ir automobilio. Kai visi trys susikalbėsite, tada bus pergalė“, – sakė V. Domarkas.
Susitikimą su Dakaro komanda organizavo pagrindinė ekipažo rėmėja pasaulinėje rinkoje prekiaujanti bendrovė „Agrorodeo“. „Mūsų verslas yra jaudinanti, iššūkių kupina kelionė tarp Vakarų Europos ir Azijos. Mums tai – nesibaigiantis Dakaras. Dalijamės savo ambicijomis, inovacijomis, ryžtu ir komandine dvasia su „Agrorodeo“ Dakaro komandos ekipažu“, – sakė viena turo iniciatorių, „Agrorodeo“ įmonės generalinio direktoriaus pavaduotoja Dalia Lapinskienė.
Lietus nesutrukdė ir įsiamžinti su ekipažo komanda. Nuotraukas prie „Agrorodeo“ Dakaro automobilio kretingiškiai gali rasti „Facebook“ paskyroje „Agrorodeo Dakar“.
40-ajame Dakaro ralyje V. Žalos ir S. Jurgelėno ekipažas važiuos „Toyota Hilux“ automobiliu, kuriame sumontuotas 5,0 l V8 variklis. Kartu su ekipažu vyksta ir techninės pagalbos sunkvežimis „Scania“, kuriame net 5 tonos automobilio atsarginių dalių ir komandos mantos.
2018 m. Dakaro ralis prasidės sausio 6 dieną Peru sostinėje Limoje, o baigsis sausio 20 dieną Kordoboje, Argentinoje.

„Švyturio“ inf.

Skaityti 288 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Spalis 2018
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje