Savireklama

Kalėdinis stebuklas Vytauto gatvėje Pirmo puslapio

  • %AM, %03 %507 %2017 %11:%Gruo

Kęstutis GABŠYS

Vytauto gatvės pėsčiųjų zonoje savaitgalį sužibo tūkstančiai kalėdinių dekoracijų ir girliandų žiburių. Tamsiais rudens vakarais apie artėjančias Kalėdas praeiviams primins kalėdinių eglučių alėja, kurioje papuošta apie 100 žaliaskarių. Trisdešimt iš jų papuoš Vytauto gatvėje įsikūrę verslininkai, kitas – Kretingos rajono moksleiviai. Kretingos miesto seniūnas Stanislovas Juknevičius džiaugiasi gražia verslininkų iniciatyva ir kviečia visas miesto įstaigas bei organizacijas prie savo biurų pastatų irgi papuošti kalėdines eglutes.
Kretingos rajono savivaldybės vyriausioji architektė Reda Kasnauskė „Švyturiui“ pasakojo, kad idėją papuošti Vytauto gatvės pėsčiųjų zoną pasiūlė čia prekybos objektus turintys verslininkai, o rajono savivaldybė tam pritarė. „Nusprendėme, kad šiais metais pagrindinė Kalėdų eglučių alėjos tema – valstybės šimtmetis. Puošiant eglutes turėtų dominuoti geltona, žalia ir raudona, mūsų valstybės vėliavos spalvos“, – sakė R. Kasnauskė.
Puošti Kalėdų eglutes sutiko Kretingos meno mokyklos, J. Pabrėžos universitetinė gimnazijos, S. Daukanto progimnazijos ir M. Daujoto pagrindinės mokyklos bendruomenės. Apie trisdešimt eglučių prie savo biurų ir parduotuvių papuoš ten įsikūrę verslininkai. Kretingos miesto seniūnas S. Juknevičius „Švyturiui“ sakė, kad Vytauto gatvės verslininkai sutiko leisti link savo objektų nutiesti kalėdines girliandas, o pačių girliandų nuomai skyrė 400 eurų.
Kretingos miesto seniūnas džiaugiasi tokia gražia iniciatyva ir kviečia Kalėdų eglutę prie savo biurų, parduotuvių ir kitų objektų pastatyti visus verslininkus, ypač įsikūrusius Rotušės aikštėje ir aplinkinėse gatvėse. „Šiuo laiku, kai darganota ir tamsu, papuošdami eglutes su aplinkiniais pasidalintume šviesa ir šiluma. Kretingos miesto seniūnija yra pasirengusi padėti spręsti įvairias su eglučių pastatymu ir papuošimu susijusias problemas“ , – teigė S. Juknevičius.
Visi Vytauto gatvėje „Švyturio“ kalbinti praeiviai labai džiaugėsi Kalėdų eglučių alėja, gyrė šios iniciatyvos sumanytojus. Aurelija ir Vita atviravo, kad jas labiausiai džiugina tai, jog šventinė nuotaika nuo Rotušės aikštėje esančios pagrindinės miesto eglės plinta ir kitose miesto vietose. Merginų nuomone, iki pilnos laimės trūksta tiktai baltų Kalėdų...

Skaityti 1354 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Spalis 2018
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje