Savireklama

Šventės rajone buvo audringos Pirmo puslapio

  • %PM, %07 %711 %2018 %16:%Saus

Andrius JUŠKEVIČIUS

Pasibaigęs beveik 10 dienų šventinis laikotarpis Kretingos rajone buvo gana audringas. Darbo turėjo priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnyba, komunalininkai, policija. Gal tik Kretingos ligoninės medikai dirbo įprastu ritmu, nes į jų rankas nepateko nė vienas, nukentėjęs nuo fejerverkų ar pristatytas kaip rimto buitinio konflikto auka.
Ilgapirščiai nesnaudė
Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas sausio 1 dieną išplatino informaciją apie stambią būsto vagystę Kretingoje. Gruodžio 31 dieną plėšikai įsilaužė į vieną Paupio gatvės namą. Jie išlaužė plastikinio lango rėmą ir iš moters pagrobė jai priklausantį kompiuterį „Dell“ (vertą 400 eurų), 810 eurų grynų pinigų bei aukso dirbinių už 4 800 eurų. Iš to paties namo pagrobti kitai moteriai priklausę daiktai: aukso dirbiniai, kompiuteris ir daugiau nei 10 000 eurų. Dėl vagystės iš šio namo abi moterys patyrė 18 450 eurų nuostolį.
Tą pačią dieną apie 11 val. policijai atvykus į įmonei priklausančias patalpas Melioratorių gatvėje aptikta, kad iš kasos aparato stalčiaus dingo 196 eurai. Teritorija stebima vaizdo kameromis.
Dieną anksčiau Erlėnų kaime ilgapirščiai, išdaužę pirmojo aukšto langą, pateko į namą, kuriame neįrengta signalizacija, ir pagrobė 15 000 eurų.
Po manęs – nors tvanas
Kretingos komunalininkams vadovaujanti Renata Surblytė teigė, kad be visiems žinomo įvykio apie viesulo nulaužtą pagrindinę Kretingos eglę, daugiau ekstremalių įvykių šventiniu laikotarpiu nebuvo. Tačiau ji atkreipė dėmesį, kad Naujuosius metus sutikę kretingiškiai aplinką paliko baisiai priterštą. Komunalininkai turi sutartis su Savivaldybe dėl valomų teritorijų ribų, tačiau po naujametinės nakties darbo visame mieste buvo dešimteriopai daugiau. Atliekų surinkimo mašinoms teko važinėti po miestą ir bent kažkiek aprankioti panaudotų fejerverkų liekanų krūvas, rankioti gausybę tuščių šampano ir kitų svaigiųjų gėrimų butelius.
Gelbėjimo tarnybai – neramus laikas
Kretingos priešgaisrinė gelbėjimo tarnybos vyr. specialistė Sandra Vasiliauskaitė pasakojo, kad tarnybai šventinis laikotarpis buvo neramus.
Kūčių vakarą gelbėtojams teko skubėti nuo užvirtusio medžio vaduoti kelio Kretinga-Darbėnai ruožą, panašus įvykis buvo Melioratorių gatvėje, gelbėtojų nuotaiką „pataisė“ ir Rotušės aikštėje nulaužta pagrindinė eglė.
Švenčių dienomis keisčiausias įvykis užfiksuotas J. Jablonskio gatvėje, kur gelbėtojams teko vaduoti duobės purve įstrigusį vyrą. Gaisrininkų vandens čiurkšlėmis kiek apiplautas vyras buvo sėkmingai perduotas į medikų rankas.
Gruodžio 26 dieną gelbėtojai vyko į laimingai pasibaigusį autoįvykį: kelyje šalia Petreikių kaimo nesuvaldytas vertėsi lengvasis automobilis, gelbėtojams teko atjungti mašinos elektros maitinimą, tačiau automobiliu važiavę žmonės rimčiau nenukentėjo.
Švenčių dienos apsiėjo be gaisrų, tik sausio 1 dieną gelbėtojams Kretingoje teko gesinti įsidegusią panaudotų fejerverkų dėžių krūvą. O šiaip – nieko rimtesnio.

Skaityti 329 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Gruodis 2018
S Pr A T K P Š
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje