Savireklama

Tarp prakartėlių konkurso nugalėtojų – du kretingiškiai Pirmo puslapio

  • %PM, %11 %770 %2018 %17:%Saus

Sausio 7 dieną, minint Trijų karalių šventę, Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje buvo paskelbti ir apdovanoti antrojo pranciškoniško prakartėlių konkurso „Pasitik kūdikėlį Jėzų su šv. Pranciškumi“ nugalėtojai. Tarp laimėjusiųjų pagrindinius prizus – du Kretingos atstovai.
Šiemet konkursui buvo pateiktos 275 prakartėlės, kurias gamino vaikai, šeimos, klasės, darželių ir dienos centrų kolektyvai, neįgalieji, menininkai ir net bausmę Lukiškių kalėjime atliekantis vyras. Į finalą pateko 27 prakartėlės, tarp kurių – ir penkios iš Kretingos. Jų autoriai – Neidas Vazbys, Kotryna Čičiūnaitė, Elena ir Mantas Peleckai su mama Jolanta, Urtė Stripeikaitė, Stefanija Danutė su Perla ir Lily Rudytėmis.
Konkurso iniciatorius brolis pranciškonas Algirdas Malakauskis, akcentavęs, kad konkursas sulaukia vis didesnio atgarsio ir dalyvių skaičiaus, apdovanojimų ceremonijos dalyviams sakė, jog visi finalininkai jau tikrai yra konkurso nugalėtojai. Pasak br. A. Malakauskio, didžiausias laimėjimas yra atrasti laiko pabūti su savo šeimos nariais, bendruomene ar bendraklasiais ir kartu sukurti kūdikėlio Jėzaus gimimą atvaizduojančią prakartėlę.
Konkurso organizatorių teigimu, visi pateikti darbai buvo labai kūrybingi, išradingi, pagaminti iš įvairiausių medžiagų, pradedant sausainiais ir baigiant ledų pagaliukais ar ausų krapštukais. Todėl šiemet konkurso organizatoriai nusprendė išrinkti net šešis lygiaverčius konkurso nugalėtojus bei nominuoti kitas išskirtiniais bruožais pasižymėjusias prakartėles.
Tarp laimėjusiųjų pagrindinius prizus – kretingiškiai Neidas Vazbys ir Kotryna Čičiūnaitė. Apdovanojimus įteikė A. Malakauskis, kuriam talkino kretingiškiams gerai pažįstamas brolis pranciškonas Evaldas Darulis.

Skaityti 287 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Lapkritis 2018
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje