Pristatė patraukliausias rajono vietas Pirmo puslapio

  • %PM, %02 %872 %2016 %19:%Birž

Jau trečiąjį kartą Kretingos rajono turizmo informacija savo kolegas iš visos Lietuvos pakvietė į pažintį su rajonu – turizmo specialistai pamatė patraukliausias vietas ir išvyko su tvirtu pažadu rekomenduoti Kretingos rajoną į turizmo centrus užsukantiems keliautojams.

Kretingos rajono turizmo informacija kartu su Skuodo rajono savivaldybės administracijos kultūros ir turizmo skyriumi turizmo centrus sukvietė į pažintinį informacinį turą „Kretingos ir Skuodo kraštas – įkvėpti gamtos". Į turą atvyko kolegos iš Klaipėdos rajono, Palangos, Skuodo, Pasvalio, Šakių, Plungės, Mažeikių, Telšių turizmo informacijos centrų“, – pasakojo Kretingos rajono turizmo informacijos vadybininkė Rita Beržanskienė.

Šio susitikimo tikslas – pristatyti Kretingos rajoną, parodyti patraukliausias vietas įvairių norų turintiems turistams: keliaujantiems su šeima, norintiems aktyvaus poilsio, siekiantiems istorinių, kultūrinių žinių.

„Su kolegomis keliavome į Japonišką sodą, Baltų mitologinį parką, pramogų parką „Malūnų kaimas“, apžiūrėjome ir išbandėme pramogas sveikatingumo centre „Atostogų parkas“ . Kretingos rajonui buvo skirta visa diena. Kitą susitikimo dieną savo rajoną pristatė skuodiškiai – parodė Mosėdžio miestelį, Šauklių tundrą“, – aplankytas vietas vardijo R. Beržanskienė.

Tai – jau trečiasis toks turas, kuomet Kretingos rajono turizmo informacijos darbuotojai pristato patraukliausias rajono vietas. Pirmą kartą turizmo specialistai iš visos Lietuvos domėjosi Kretingos vienuolynais, antrąjį kartą žavėjosi Kretingos dvaro žiemos sodu, gamino saldainius.

„Šį kartą norėjome akcentuoti tai, kad mūsų rajone yra ką veikti ir ieškantiems aktyvaus poilsio – išbandėme pramogas „Malūnų parke“, „Atostogų parke“. Svečiai liko patenkinti ir sužavėti – jiems Kretingos rajonas atrodo iš tiesų patrauklus. Grįžę į savo darbo vietas ieškantiems informacijos apie maršrutus mūsų krašte tikrai turės ką papasakoti“, – neabejoja R. Beržanskienė.

Ji atskleidė, kad tai – ne paskutinis turas. Kiekvieną kartą kretingiškiai kolegas iš turizmo srities supažindina su tam tikrais Kretingos rajono regionais. Kitais metais planuojama surengti turą po piliakalnius – aprodyti Salantų, Kartenos pusę. 

Skaityti 1174 kartai Atnaujinta %PM, %02 %873 %2016 %19:%Birž

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Rugpjūtis 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje