Savireklama
Super User

Super User

Dingusiojo paieška tęsiama

%PM, %12 %593 %2018 %13:%Gruo
Aistas MENDEIKAUžvakar būrys kretingiškių jaunųjų šaulių „šukavo“ Akmenos pakrantes, ieškodami lapkričio 24-ąją iš sodo namelio Kretingsodyje išėjusio ir iki šiol negrįžusio 25-erių gimusio Tomo Norkaus.
Laima STONKUVIENĖKretingos kultūros centro darbuotojų iniciatyva praėjusį penktadienį surengtas jau devintasis labdaros-paramos vakaras „Palaiminki gerumą...“, tapęs gražia tradicija, be kurios adventas Kretingoje nebeįsivaizduojamas. Jo metu iš viso surinkti 4600 eurų, kurie bus skirti 17 sunkiomis ligomis sergančių miesto ir rajono gyventojų.

Aukcione rinks lėšas fontanui atkurti

%PM, %12 %591 %2018 %13:%Gruo
Laima STONKUVIENĖŠį penktadienį, gruodžio 14 dieną, 15 valandą, Kretingos muziejaus bendruomenė visus kviečia dalyvauti aukcione „Atkurkime kartu Kretingos dvaro parko fontaną „Nykštukas“. Kretingiškiai turės progą ne tik prisidėti prie istorinio fontano atstatymo, bet ir paremti krašto kūrėjus.
Irma ANTANAITYTĖKretingos Pranciškonų gimnazijos IVG klasės mokinys Neilas Antanavičius drauge su technologijų mokytoju Vismantu Masioku išlydėtas į sumo robotų turnyrą „All Japan Robot-Sumo Tournament 2018“, vyksiantį Japonijos sostinėje Tokijuje.
Laima STONKUVIENĖNuo kitos savaitės Rotušės aikštėje šurmuliuos tradicinė Kalėdų mugė, į kurią jau aštuntus metus pakvies Kretingos rajono tautodailininkų klubo „Verpstė“ nariai. Pasak klubo koordinatorės Danutės Šorienės, mugės tikslas – suburti Kretingos visuomenę bendrystei Kalėdų laukimo laikotarpiu ir padėti tautodailininkams, tautinio kulinarinio paveldo atstovams realizuoti savo gaminius.
Irma ANTANAITYTĖMetams ritantis į pabaigą Kretingos muziejaus kolektyvas ne tik suskaičiavo nuveiktus darbus, bet ir pristatė naujausius kryptingos veiklos rezultatus. Nuo spalio vykusiame Kretingos dvaro menų festivalyje, kuris baigėsi praėjusį šeštadienį, smalsuoliams atskleistos grafų Tiškevičių relikvijų paslaptys, lankytojai supažindinti su dar spaustuvės dažais kvepiančiu „minkštuoju“ projektu –…

Nasrėniškiai gyvena švenčių laukimu

%PM, %12 %584 %2018 %13:%Gruo
Nasrėnuose, vyskupo Motiejaus Valančiaus gimtinės muziejaus kiemelyje, šiemet pirmą kartą įžiebta kalėdinė eglė. Originalią, 6 metrų aukščio metalo konstrukcijų eglę sukūrė meniškos sielos nasrėniškis Arvydas Zaleckis. Ją, papuoštą Lietuvos vėliavos spalvos girliandomis, įžiebė Kalėdų senelis.
Laima STONKUVIENĖSavaitgalį liaudiškos muzikos gerbėjų ir mylėtojų laukė tikra sielos šventė – Kretingos rajono kultūros centro liaudiška kapela „Lakštingelė“ pristatys jau trečiąją savo istorijoje kompaktinę plokštelę „Langelį tik praverk...“.

Šviesoforo gedimo ilgai „nepastebėjo“

%AM, %10 %295 %2018 %06:%Gruo
Irma ANTANAITYTĖKone dvi savaites Kretingoje prie Rotušės a. įsikūrusios parduotuvės „Maxima“ stovintis šviesoforas veikė tik iš dalies. Nei žalia, nei raudona spalva pėsčiųjų apie leidimą ar draudimą kirsti gatvę šviesoforas neįspėjo – jiems teko vadovautis vien garsiniu signalu. Apie šią situaciją šviesoforą prižiūrėti turintis prekybos centras buvo…

Lurdo slėnis skleis šviesą

%AM, %10 %293 %2018 %06:%Gruo
Laima STONKUVIENĖGruodžio 8-ąją krikščioniškasis pasaulis mini Švenčiausios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo dieną. Kretingos pranciškonų gimnazijos bendruomenė jau ne vienerius metus pirmąją pamoką tądien pradeda renginiu lurdo slėnyje. Tradicija tęsta ir šiais metais.

Kalendorius

Gruodis 2018
S Pr A T K P Š
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje