Kretinga skendo spalvotame džiaugsme Pirmo puslapio

  • %PM, %09 %761 %2016 %17:%Rugs

Diana JOMANTAITĖ

Savaitgalį Kretingos miestas nušvito visomis spalvomis. Vyko dar neregėtas renginys – spalvų bėgimas „Color party“. Ši linksma ir visiškai nauja šventė priviliojo beveik 200 bėgikų, kurie savo gera nuotaika užkrėtė, ko gero, visą miestą. Nuspalvintas savaitgalis parodė – Kretingos jaunimas turi neišsemiamos energijos ir daugybę sumanymų.

Pirmą kartą tokią šventę surengė Kretingos rajono jaunimo nevyriausybinių organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“. Šios asociacijos nariai kartu su 36 savanoriais bėgikus ir šventės svečius pirmiausia pakvietė į ZUMBA mankštą, kurią vedė Sigita Laurinaitienė. Renginio metu sporto klubas „Startas“ organizavo galiūnų treniruotę, Visuomenės sveikatos biuras kvietė dalyvius dalyvauti įvairiose rungtyse, visus linksmino Dj Weep Deep.

Apšilus buvo galima startuoti 3 kilometrų bėgime. Tačiau tokio bėgimo Kretingoje dar nėra buvę – visus bėgančius savanoriai apmėtė spalvotais milteliais. Visas spalvų spektras ant rūbų, veidų, kūno sukūrė nepakartojamai linksmą atmosferą.

„Idėja rengti spalvų bėgimą kilo biuro susirinkime. Projektų koordinatorė pasiūlė šią mintį, kai pamatė panašų renginį, organizuojamą Vilniuje. Internete pavyko surasti, kur galima užsisakyti spalvotų miltelių, todėl idėjos įgyvendinimas atrodė dar labiau įmanomas. Iš pradžių biuras reagavo skeptiškai, bet pamatę renginio vaizdo įrašą pakeitė nuomonę. Dar pradžioje ši idėja atrodė itin neįprasta, bet pradėję rengtis ją įgyvendinti, esame labai entuziastingai ir smagiai nusiteikę – tai bus išskirtinis renginys“, – dar prieš renginį sakė asociacijos prezidentė  Brigita Barkauskaitė.

Šis renginys turėjo pagrindinį tikslą – suaktyvinti jaunimą ir parodyti, kad norint užimtumas gali būti pats įdomiausias.

 „Propaguojame aktyvų laisvalaikio praleidimą ir norime, jog jaunimas įsitrauktų į jaunimo organizacijų, sporto klubų ir kitas aktyvų laisvalaikį skatinančias veiklas. Siekiame, kad jaunimo užimtumas Kretingoje būtų įvairesnis, jaunimas įsitrauktų į veiklas ir siūlytų savo idėjas“, – kalbėjo B. Barkauskaitė.

Ar tokia šventė pasikartos kitąmet, „Apskritojo stalo“ nariai dar nežino. Šis renginys pareikalavo daug lėšų ir dar daugiau savanoriško darbo.

„Labai dėkojame rėmėjams: verslininkams už nuoširdų jaunimo palaikymą, valdžios institucijoms – už bendradarbiavimą siekiant skatinti jaunimo iniciatyvas. Dėkojame ir savanoriams – be jų, be rėmėjų, taip pat ir dalyvių ši mūsų idėja nebūtų pavykusi. Esame nevyriausybinė, nepolitinė ir neatlygintinai veikianti organizacija. Negauname atlyginimų, dirbame iš idėjos, kad jaunimas turėtų ką veikti. Todėl visokeriopas palaikymas mums yra labai svarbus“, – jau po šventės kalbėjo B. Barkauskaitė.

Skaityti 1871 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Rugpjūtis 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje