Varžėsi dėl socialdemokratų taurės Pirmo puslapio

  • %PM, %28 %571 %2018 %12:%Bal

Laima STONKUVIENĖ

Kretingos sporto mokykloje praėjusį savaitgalį surengtas merginų rankinio turnyras Lietuvos socialdemokratų partijos Kretingos skyriaus taurei laimėti. Jame dalyvavo Kretingos, Šiaulių, Jurbarko ir Tauragės komandos. Turnyro dalyves pasveikino ir gražios kovos linkėjo turnyrą organizavusio socialdemokratų partijos Kretingos skyriaus pirmininkas Virginijus Domarkas.
Kretingos komandą sudarė Sporto mokyklos rankinio trenerio Algimanto Pranaičio auklėtinės: Rugilė Augustauskaitė, Vilgita Idzelytė, Gabija Karmonaitė, Kamilė Maksvytytė, Estrėja Stonkutė, Diana Tomaj, Iveta Vaičekauskaitė, Laura Šeputytė, Deimantė Simėnaitė ir Smiltė Markauskaitė.
Turnyre geriausiai sekėsi Šiaulių sporto gimnazijos rankininkėms, kurios nugalėjo visas komandas. Kretingiškės 19:17 įveikė Tauragės sporto mokyklos komandą, 12:18 pralaimėjo jurbarkietėms, 16:27 – Šiaulių rankininkėms. Šiaulių komandoje žaidė penkios kretingiškės, kurios šiame mieste šiuo metu mokosi ir kelia meistriškumą: žaidėjos Roberta Piekutė, Rugilė Bendikaitė, Kamilė Valentonytė ir Judita Jakavičiūtė bei vartininkė Rugilė Kazbarytė.
Surengtas ir turnyro rinktinės bei Kretingos moterų rankinio komandos „Žemaitija“ susitikimas. Jį rezultatu 24:18 laimėjo jaunimo komanda.
Geriausios žaidėjos titulas, turnyro trenerių sprendimu, atiteko vartininkei Deimantei Simėnaitei ir Kamilei Maksvytytei.
Buvo sudarytas ir simbolinis geriausių turnyro žaidėjų septintukas, į kurį pateko kretingiškės Laura Šeputytė ir Vilgita Idzelytė.
Visos komandos apdovanotos Kretingos sporto mokyklos įsteigtomis taurėmis, medaliais bei prizais, kuriuos įteikė LSDP Kretingos skyriaus narys Rimvydas Šakinis.
„Socialdemokratų partijos Kretingos skyriaus organizuotame turnyre svarbiausia buvo dalyvauti, susitikti, išmėginti jėgas, tad vietos neskirstytos, visoms komandoms įteiktos turnyrą Kretingoje priminsiančios taurės. Bendru trenerių sutarimu, žaista pagal supaprastintas taisykles, komandose buvo po vieną žaidėją mažiau. Labai džiaugiuosi, kad į simbolinį geriausių žaidėjų septynetuką pateko Vilgita Idzelytė, kuri yra pakviesta į Lietuvos jaunučių U-16 merginų rankinio rinktinės mokomųjų treniruočių stovyklą ir dalyvauti 2018 metų Europos Open čempionate Švedijoje. Tikiuosi, kad Vilgitai pasiseks ir ji pateks į rinktinę“, – „Švyturiui“ sakė A. Pranaitis.
Turnyre dalyvavusios Jurbarko ir Tauragės komandos kretingiškes rankininkes pakvietė atsakomųjų susitikimų, o šiandien, tai yra balandžio 28 dieną, A. Pranaičio auklėtinės dalyvauja merginų rankinio turnyre Lietuvos nusipelniusio rankinio trenerio Regimanto Avižonio taurei laimėti, kuris vyksta Klaipėdoje.

Skaityti 903 kartai Atnaujinta %PM, %28 %573 %2018 %12:%Bal

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Rugpjūtis 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje