Matas Jonauskas iškovojo kelialapį į Europos čempionatą Pirmo puslapio

  • %PM, %28 %584 %2018 %13:%Bal

Lukas KUBILIUS

Treneris

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos kata (kovos technikos demonstravimo) čempionatas, kuriame paaiškėjo stipriausi Lietuvos kyokushin karate sportininkai. Sėkmingai šiose varžybose startavo ir Kretingos karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai – iškovoti du aukso ir du bronzos medaliai.

Lietuvos čempionu jaunių U18 amžiaus grupėje tapo Matas Jonauskas, pusfinalyje ir finale įveikęs klaipėdiečius Matą Šikšnių bei Edviną Kolmogorovą. Čempionu tapęs Matas užsitikrino kelialapį į Europos čempionatą.

Lietuvos čempione U14 amžiaus grupėje tapo perspektyvioji kretingiškė Greta Intaitė. Pirmoje kovoje Greta įveikė Austėją Kanclerytę iš Tetsujin klubo, pusfinalyje buvo pajėgesnė už komandos draugę Ugnę Drungilaitę, o finale savo pranašumą įrodė prieš Vėjūnę Balkutę iš Fudoshin klubo. Kovoje dėl trečiosios vietos susitiko dvi kretingiškės – Kornelija Česnakaitė ir Ugnė Drungilaitė, po atliktos kata teisėjai pergalę skyrė Kornelijai, o Ugne užėmė ketvirtąją vietą.

Vaikų, gimusių 2008 metais, amžiaus grupėje bronzos medaliu džiaugėsi Rokas Pipiras. Kretingiškis pirmoje kovoje įveikė varžovą iš Vilniaus Budora klubo Nojų Oleškevičių bei pateko į pusfinalį, kuriame po atkaklios kovos nusileido varžovui iš Klaipėdos. Rokui atiteko bronzos apdovanojimas. Nedaug iki medalių pakylos pritrūko kretingiškiams Domantui Viskontui ir Erikai Petrikaitei, kretingiškiai užėmė ketvirtąją vietą.
Nors medalių neiškovojo, bet patirties varžybose įgijo perspektyvieji kretingiškiai Nojus Jurkaitis, Natalija Vitkutė, Austėja Beniušytė, Emilija Česnakaitė, Živilė Bružaitė, Edvardas Petrauskas, Vilius Pinikas.

Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis džiaugiasi savo auklėtinių tobulėjimu bei kviečia prisijungti naujokus mergaites ir berniukus, norinčius sustiprėti bei turiningai praleisti laiką.

 

Skaityti 907 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Rugpjūtis 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje