Savireklama

Vaikai – Žemės draugai Pirmo puslapio

  • %PM, %02 %559 %2018 %12:%Gegužė

Irena RAIŠUOTIENĖ

Pradinio ugdymo mokytoja

Baublių mokykloje- daugiafunkciame centre kovą ir balandį vyko daug renginių, skirtų paminėti pavasario lygiadienį ir Žemės dieną. Prie mokyklos iškelta Žemės vėliava, vyko viktorina „Pažink gamtą“ pradinių klasių mokiniams, paskelbta akcija „Padovanok paukšteliui inkilėlį“.
Vaikai kartu su tėveliais ir seneliais aktyviai įsijungė į šią akciją ir padarė 11 inkilų. Ekologų būrelio nariai, vadovaujami mokytojos Jolitos Drąsutienės, sparnuočiams sukalė dar 10 namų. Daugiausia inkilų atnešė priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai. Inkilai buvo įkelti į prie mokyklos augančius medžius.
Mokykloje vyko ir rajoninis pradinių klasių ir priešmokyklinio ugdymo grupės mokinių piešinių konkursas „Saugok gamtą, taip išsaugosi save“. Į konkursą atkeliavo net 78 mokinių piešiniai iš 9 rajono ugdymo įstaigų. Surengta piešinių paroda papuošė mokyklą. Vaikai savo piešiniuose vaizdavo švarią ir prišiukšlintą mūsų gamtą, parodė, kaip ją reikia saugoti, rūšiuoti šiukšles, kaip gamtoje turi gražiai gyventi ir žmogus, ir paukštelis, ir žvėrelis.
Komisija išrinko nugalėtojus, kurie buvo pakviesti į popietę „Žemė turi daug mažų draugų“. Piešinių konkurso laureatus savo dainomis ir eilėmis sveikino mokyklos pradinių klasių mokiniai.
Piešinių konkurso laureatais tapo: Roberta Vanagaitė iš Kretingos darželio-mokyklos „Žibutė“ priešmokyklinės grupės (mokytoja Nijolė Viskontienė), Vytautė Vilimaitė iš Kurmaičių pradinės mokyklos priešmokyklinės grupės (mokytoja Diana Mockienė), Vilius Jagutis iš Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro priešmokyklinės grupės (mokytoja Liucija Pogienė), Vesta Skaraitė iš Salantų gimnazijos (mokytoja Jūratė Žiobienė), Tautvydas Katkus, Skaistė Lengvenytė iš Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos (mokytoja Alma Daškevičienė), Matas Gudauskas iš Simono Daukanto progimnazijos (mokytoja Astra Lasienė), Deivydas Kazlauskas iš Kretingos M. Daujoto pagrindinės mokyklos (mokytoja Nijolė Meškauskienė), Smiltė Lenkauskaitė iš Vydmantų gimnazijos (mokytoja Vilma Jurgutienė), Atėnė Odinaitė iš Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro (mokytojas Robertas Žeimys).
Visi piešinių konkurse dalyvavę mokiniai bei juos rengę mokytojai apdovanoti padėkos raštais, o laureatai – ir asmeninėmis dovanėlėmis. Tikiu, kad mūsų Žemė tikrai turi daug gerų draugų, kurie ir užaugę ant žemės nenumes šiukšlės, rūšiuos, globos paukštelius ir bus tikri gamtos mylėtojai.

Skaityti 927 kartai Atnaujinta %PM, %02 %562 %2018 %12:%Gegužė

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Liepa 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje