Smagi viešnagė pas Lietuvos sienos saugotojus Pirmo puslapio

  • %PM, %02 %564 %2018 %12:%Gegužė

Laima PIKIOTIENĖ

Kretingos mokyklos-darželio „Žibutė“
priešmokyklinio ugdymo pedagogė,
vyresnioji auklėtoja

Kretingos mokyklos-darželio „Žibutė“ „Kačiukų“ priešmokyklinio ugdymo grupė 2017-2018  mokslo metais vykdo projektą „Tėveliai – vaikams“, kurio tikslas – stiprinti mokyklos ryšius su šeima taikant šiuolaikiškas bendravimo ir bendradarbiavimo formas. Šis projektas skatina tėvus ir vaikus bendrauti, suburia bendram darbui keistis patyrimu ir informacija. Fausto mamos Linos Lukošienės pakviesti vaikai vyko į Pakrančių apsaugos rinktinės Palangos pasienio užkardos Karklės atraminį punktą, kur iš arčiau susipažino su pakrančių apsaugos rinktinės struktūra, funkcijomis bei pasieniečių darbu ir naudojama technika.
Auklėtojų Laimos Pikiotienės ir Loretos Pucienės bei Linos Lukošienės lydimus vaikus Karklėje pasitiko Palangos pasienio užkardos vado pavaduotojas majoras Rimantas Radzevičius. Jis papasakojo apie pasieniečių darbą, supažindino su jų naudojama ginkluote,  parodė filmuką apie pasienio pažeidėjus, vykdomas pratybas. Vaikai sužinojo, kad pasieniečiai saugo valstybės sieną.  Labiausiai mažuosius sužavėjo Pakrančių apsaugos rinktinės Sienos kontrolės skyriaus vyresniosios specialistės kinologės Kristinos Rimkutės ir jos augintinės Aikos pasirodymas: šuo pademonstravo paklusnumo bei šoklumo įgūdžius. „Kačiukai“ stebėjo, kaip Aika ieškojo ir surado paslėptas sprogstamąsias medžiagas, apžiūrėjo voljerus bei šuniukų mokymo klasę.
Priešmokyklinukams ši išvyka paliko didžiulį įspūdį: grįžtant atgal,  visą kelią iki pat darželio nenutilo kalbos, nenurimo emocijos. Vaikai iki šiol prisimena šią įdomią kelionę.
Grupės pedagogės nuoširdžiai dėkoja mamai Linai Lukošienei už šią vaikams organizuotą turiningą edukacinę veiklą.

Skaityti 1007 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Rugpjūtis 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje