Savireklama

Dėl K. Maksvyčio taurės kovojo septintą kartą Pirmo puslapio

  • %AM, %08 %363 %2018 %07:%Rugp

 

Kęstutis GABŠYS

Savaitgalį Darbėnuose įvyko jau tradiciniu tapęs gatvės krepšinio 3x3 turnyras, kurio globėjas yra Darbėnuose gimęs žymus Lietuvos krepšinio treneris Kazys Maksvytis. Turnyre dalyvavo 6 gatvės krepšinio komandos, padalintos į tris amžiaus grupes. Į krepšinio aikštelę išbėgo ir kartu su kolegomis dėl pergalės grūmėsi ir pats treneris.
Šiuo metu Klaipėdos „Neptūną“ treniruojančio K. Maksvyčio pakviesti turnyre apsilankė ir su dalyviais bei publika aktyviai bendravo olimpinis čempionas Modestas Paulauskas bei Lietuvos rinktinės narys Reinaldas Seibutis. Rajono valdžios vardu sveikindama turnyro dalyvius ir šio renginio svečius, Kretingos rajono savivaldybės tarybos narė Jūratė Sofija Laučiūtė pasidžiaugė, kad Darbėnuose gimęs ir didelių profesinių laimėjimų pasiekęs K. Maskvytis nepamiršta miestelio bendruomenės. „Kazys priklauso tai grupei žmonių, kuri niekada nepamiršta savo gimtojo krašto ir, nepaisant savo pasiekimų, nuolatos grįžta į Darbėnus, padėdamas jiems ir žmogiškai, ir kaip krepšinio treneris“, – kalbėjo J. S. Laučiūtė.
Krepšinio turnyre jaunimo iki 18 metų grupėje dalyvauti užsiregistravo trys komandos. Nugalėtojų laurais šioje amžiaus grupėje pasidabino komanda „Jaunims“ iš Darbėnų. Suaugusiųjų amžiaus grupėje (18 -35 metai) rungėsi šešios komandos. Šioje amžiaus grupėje vyko atkakli kova ir pogrupyje antrą vietą užėmusi „Avinų kompanija“ iš Darbėnų finanale sugebėjo įveikti svečius iš Raseinių rajono. Veteranų amžiaus grupėje (virš 35 metų) taip pat dalyvavo šešios komandos. Geriausiai šioje grupėje pasirodė paties K.Maksvyčio suburta ir jo vedama komanda „KKI – Zenitas“, kuri ir tapo šios amžiaus grupės varžybų nugalėtoja.
Iš Darbėnų kilęs K.Maskvytis krepšinio trenerio karjerą pradėjo 2010 metais. Jo vadovaujami Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai laimėjo LKL bronzos, o po metų – sidabro medalius ir užsitikrino teisę dalyvauti Eurolygos varžybose. K. Maskvytis taip pat treniravo įvairaus amžiaus grupių vaikinų Lietuvos rinktines. Už Kretingos rajono vardo garsinimą šalyje ir pasaulyje 2012 m. Kaziui Maksvyčiui suteiktas Kretingos rajono garbės piliečio vardas.

Skaityti 1033 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Birželis 2019
S Pr A T K P Š
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje