Savireklama

Tarp stipriausių shodaniečių – kretingiškiai Pirmo puslapio

• %AM, %28 %289 %2018 %05:%Lap
Kretingiškiai su taure, priekyje – Viltė Drungilaitė ir Austėja Beniušytė. Kretingiškiai su taure, priekyje – Viltė Drungilaitė ir Austėja Beniušytė.

Savaitgalį Kėdainių arenoje vyko Lietuvos karatė kiokušin moksleivių čempionatas, į kurį susirinko 800 dalyvių iš 45 Lietuvos klubų. Šios varžybos buvo ne tik asmeninės, bet ir komandinės. Shodan komanda 11 metus iš eilės sugebėjo tapti stipriausia Lietuvos moksleivių komanda, antroje vietoje liko Ippon klubas iš Vilniaus, trečioje – Energijos Smūgis iš Trakų.

Prie klubo pergalių itin prisidėjo kretingiškiai, kurie iškovojo net 4 aukso, 5 sidabro ir 6 bronzos medalius. Čempionais savo amžiaus grupėse tapo Kamilė Zubavičiūtė, Osvaldas Špiliauskas, Gabrielius Skėrys, Matas Jonauskas. Vicečempionų vardus iškovojo Emilija Česnakaitė, Živilė Bružaitė, Kornelija Česnakaitė, Greta Intaitė, Ernesta Meškytė. Bronzos medaliais džiaugėsi Meira Metelica, Rokas Pipiras, Saimonas Pinikas, Žymantas Gružininkas, Edas Stonkus, Fausta Šerpetytė.
Reikia pasidžiaugti, kad Gabrielius Skėrys, kovojęs -50 kg svorio kategorijoje, iškovojo kelialapį į Europos čempionatą. Gabrielius prieš tai vykusiame Lietuvos čempionate užėmė trečiąją vietą, o vietą rinktinėje užsitikrino 1–2 vietą užėmę sportininkai. Tačiau antram rinktinės nariui gavus traumą, buvo nuspręsta jį pakeisti sportininku, kuris šiose varžybose toje svorio kategorijoje taps čempionu. Įveikęs visus varžovus kretingiškis ne tik tapo čempionu, bet ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos čempionate.
Prieš savaitę Kaune vykusiame Lietuvos jaunučių sporto vilčių žaidynių finale vėl sėkmingai kovojo ir vicečempiono vardą pelnė Ernesta Meškytė bei Gabrielius Skėrys.
Lapkričio 23–24 d. Vengrijoe vyko Europos jaunučių U16, Jaunimo U20 ir suaugusių absoliučios svorio kategorijos čempionatas. Šiose varžybose teisę atstovauti Lietuvai iškovojo 4 kretingiškiai – Matas Jonauskas, Laura Pikturnaitė, Edvardas Petrauskas ir Gabrielius Skėrys.