Savireklama

Kretingoje lankėsi „Šimtakojis“ Pirmo puslapio

  • %AM, %04 %465 %2017 %10:%Kov

Kretingos rajono kultūros centre įvyko Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros-šventės „Šimtakojis 2017“ rajono turas. Jame dalyvavo šeši vaikų ir vienas jaunimo teatras: Kretingos vaikų ir jaunimo teatras „Atžalynas”, Kartenos skyriaus vaikų dramos teatras „Boružėlė“, S. Įpilties skyriaus vaikų ir jaunimo dramos kolektyvas „Impiltukai“, Budrių skyriaus vaikų dramos kolektyvas, Vydmantų skyriaus vaikų ir jaunimo dramos kolektyvas, Jokūbavo skyriaus vaikų ir paauglių dramos būrelis „Arlekinas“.
Pasirodymus vertino Egidijaus Radžiaus teatro vyriausiojo režisieriaus Nerijaus Gedmino vadovaujama komisija, kurioje buvo Kretingos rajono kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrai Vita Urbonienė ir meno skyriaus vedėja, etnokultūros specialistė Diana Brazdeikienė.
Į regioninį „Šimtakojo“ turą, kuris balandžio 8-9 dienomis vyks taip pat Kretingos rajono kultūros centre, komisija išrinko keturis kolektyvus. Kretingos vaikų ir jaunimo teatrams jaunimo kategorijoje atstovaus vaikų ir jaunimo teatras „Atžalynas“, vaikų kategorijoje – net trys kolektyvai: vaikų ir jaunimo teatras „Atžalynas, Jokūbavo skyriaus vaikų ir paauglių dramos būrelis „Arlekinas“ ir Budrių skyriaus vaikų dramos kolektyvas.
Komisija pasidžiaugė, kad šiais metais visi vaikų ir jaunimo teatrų kolektyvai pasirodė labai puikiai, jie kiekvienais metais auga bei tobulėja, tampa vis drąsesni scenoje. Kiekvienas sukurtas aktorių vaidmuo džiugino ne tik komisiją, bet ir žiūrovus. Komisija džiaugėsi nuoširdžiu režisierių darbu su vaikais, jų subūrimu.
„Šimtakojo“ apžiūros-šventės metu per trumpas pertraukėles visus svečius atžalyniečiai kvietė ir papramogauti. Šventės dalyviai galėjo pasidaryti lėktuvėlius, nupiešti šimtakojui kojytes ir žaisti įvairius žaidimus.
Teatro mylėtojų laukiame balandžio mėnesį regioninėje „Šimtakojo“ šventėje-apžiūroje Kretingoje.

Skaityti 1693 kartai

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Liepa 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje