Savireklama

Išrinkti raštingiausi rajono moksleiviai Pirmo puslapio

  • %PM, %14 %875 %2017 %20:%Gruo

Kretingos Marijono Daujoto pagrindinėje mokykloje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų ir gimnazijų 5-8 klasių mokinių diktanto rašymo konkursas „Ginkime kalbą, žemę, jos būdą“, kurio tikslas – išaiškinti raštingiausius grupės mokinius, skatinti mokinių domėjimąsi gimtąja kalba.
Šiemet į jau tradicija tapusį renginį išbandyti jėgų susirinko 34 moksleiviai iš 10-ties Kretingos miesto ir rajono mokyklų.
Renkant raštingiausius 5–8 klasių mokinius buvo vertinamos rašybos, skyrybos klaidos, rašto kultūra. Darbus vertino objektyvi Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos lietuvių kalbos mokytojų komisija, vadovaujama mokytojos Mildos Šukienės.
Ištaisius darbus paaiškėjo, kad 5-tų klasių grupėje nugalėtoju tapo Vilius Rimkus iš Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro (mokyt. Arina Prižginaitė), antrąją vietą laimėjo Augustė Bernotaitė iš Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro (mokyt. Lina Odinienė), trečiąją vieta atiteko Augustei Kniukštaitei iš Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos (mokyt. Aldona Bruzdeilinienė).
Šeštokų grupėje nugalėjo Dangiras Rimkus iš Jokūbavo A.Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro (mokyt. Inga Mažeikienė), antroji vieta skirta Samantai Jakovlovaitei iš Darbėnų gimnazijos (mokyt. Lina Butkuvienė), trečiąją – Samantai Gagilaitei iš Salantų gimnazijos (mokyt. Adelė Žeimytė) ir Viliui Zeigiui iš Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos (mokyt. Aldona Ketlerienė).
Septintų klasių grupėje nugalėjo Erika Lėkytė iš Simono Daukanto progimnazijos (mokyt. Regina Katkuvienė), antroji vieta atiteko Nomedai Armalytei iš Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro (mokyt. Lina Odinienė) ir Ievai Černauskaitei iš Darbėnų gimnazijos (mokyt. Laura Butkutė), trečioji skirta Arvydei Paulauskaitei iš Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro (mokyt. Vitalija Brunalienė).
Vyriausiųjų, aštuntokų, grupėje nugalėtoja tapo Toma Jonauskaitė iš Jokūbavo A. Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro (mokyt. Jolanta Kavolienė) ir Vita Mickutė iš Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos (mokyt. Jūratė Račinskienė), antrąją vietą laimėjo Samanta Žebrauskytė iš Darbėnų gimnazijos (mokyt. Laura Butkutė), trečioji vieta atiteko Laurai Liaudinskytei iš Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro (mokyt. Vitalija Brunalienė).

Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos
jaunųjų žurnalistų inf.

Skaityti 1402 kartai Atnaujinta %PM, %14 %876 %2017 %20:%Gruo

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Liepa 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje