Mokslo metus palydi su tarptautiniu pripažinimu Pirmo puslapio

  • %PM, %19 %844 %2016 %19:%Gegužė

Daug kuo pasidžiaugti šiemet gali Kretingos meno mokyklos mokytoja Sigita Šimkutė, su savo mokiniais laurus skynusi tarptautiniuose užsienio konkursuose.

„Šis pavasaris prasidėjo itin darbingai. Su mokine Rugile Staponkute dalyvavome Tarptautiniame akordeono muzikos konkurse „AKKORDEON – WETTBEWERB 2016“ Austrijos sostinėje, Vienoje, iš kurio grįžome pelnę 4-ąją vietą. Naudingos patirties parsivežėme iš Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademijos profesoriaus Kazio Stonkaus atvirų meistriškumo pamokų“, – pasakojo S. Šimkutė.

Pirmą kartą vykusiame nacionaliniame Lietuvos akordeonistų konkurse Kretingos meno mokyklos akordeonistai pasirodė ne tik jaunųjų atlikėjų varžytuvėse, bet ir aktyviai dirbo organizacinėje konkurso veikloje, komisijos vertinimo darbe.

„Su meno mokyklos akordeonistų orkestru taip pat dalyvavome Žemaitijos ir Klaipėdos krašto akordeonistų bendrame projekte „Besiruošiant Lietuvos moksleivių dainų šventei „Tu mums viena“, kuriame apie 100 akordeonistų vienu metu mokėsi darniai muzikuoti, o vakare parengtą programą pristatėme Klaipėdos miesto visuomenei“, – apie veiklų sezoną kalbėjo S. Šimkutė.

Su savo mokiniais ji spėjo pasirodyti ir Serbijos scenoje. Į Belgrade vykusį IV tarptautinį akordeono muzikos konkursą – festivalį „MEH FEST” S. Šimkutė važiavo su dviem savo pirmaisiais mokiniais – ketvirtus metus besimokančia Rugile Staponkute bei pirmą kartą tarptautiniame konkurse savo šaliai atstovavusiu Ovidijumi Miežečiu.

„Dvi dienas praleidome konkurso salėje grodami ir klausydami kitų dalyvių pasirodymų. Serbijoje akordeonas – labai populiarus instrumentas, tad ir aukštą meninį lygį turinčių atlikėjų šiame krašte išties nemažai. Konkurso dalyvių pasirodymus vertino žymūs Serbijos, Bosnijos ir Hercogovinos pedagogai. Savo amžiaus kategorijose 4 kl. mokinė Rugilė tapo 1 vietos laureate, o trečius metus akordeonu grojantis Ovidijus savo amžiaus grupėje užėmė 2-ąją vietą.  Džiaugiuosi, kad mano ugdomi mokiniai – ne tik drąsūs, ryžtingi, bet ir atsakingai siekiantys užsibrėžtų tikslų. Malonu, kad ugdymo procese siekiant aukštesnių rezultatų gražios bendradarbiavimo iniciatyvos, palaikymo sulaukiame ir iš tėvų“, – sakė S. Šimkutė. 

Skaityti 2210 kartai Atnaujinta %PM, %19 %849 %2016 %19:%Gegužė

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Kalendorius

Rugpjūtis 2019
S Pr A T K P Š
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mes Facebooke

Paieška tinklapyje